Probuďte v sobě ženu (a muži vás budou milovat)
3.5 (70%) 12 votes

Zašla jsem ke sklenáři, objednala instalatéra, vyřídila pracovní maily, uvařila večeři, pověsila prádlo, dala dítě spát a zaplatila přes internet nájem. Všechno zvládám, ale stejně mám pocit, že je něco špatně. Text: Dagmar Školoudová pro časopis Vlasta

Jak můžeme v sobě probudit ženskost, po které muži touží? Jak  můžeme vystoupit ven z kola? Co od mužů opravdu potřebujeme? Často se totiž chováme, jako by na světě ani nemuseli být. V článku Probuďte v sobě ženu ( a muži vás budou milovat ), autorka cituje Ivetu Kučerovou, lektorku kurzů Živá a krásná a Pavla Michalika – lektora mužského kruhu Přestaň být hodným klukem.

Probuďte v sobě ženu – a muži vás budou milovat – Vlasta 2014

Probuďte v sobě ženu - 01 Probuďte v sobě ženu 02

Iveta se v článku zmiňuje o účincích kurzu Ženské pánevní dno: „ …který je mimo jiné o tom, jak se napojit na svou podstatu, vycentrovat se a ucítit – pochopit celou svou bytostí – co je pro nás opravdu důležité ( a co často naše hlava odmítá připustit ). A jak si také odpočinout, protože odpočinek je pro obnovu životní energie nezastupitelný. Ženy často přicházejí na kurz s přesvědčením, že čím víc budou cvičit, tím lépe. Jenže pánevní dno má ženské vlastnosti – je citlivé, náladové, potřebuje lásku, péči a čas. Potřebuje jako my především uvolňovat. Čas pro relaxaci po cvičení má být dvojnásobně dlouhý, a to je tip i pro náš každodenní život."

 

 

 

 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
Kurzy
Transparentní účet

Transparentní účet pro Živou radost: 661888/5500

Partneři

Cesta pravého muže
Centrum komplexní péče

Sledujte nás
Facebook