Jak zvládnout inkontinenci | online
mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 29/08/2022 - 20/01/2023
Celý den

Kategorie


Jak zvládnout inkontinenci bez operace

Webinář s MUDr. Soňou Hlavovou, uroložkou.

3 videa, 5 odborných náhledů, praktické tipy a naděje pro vás

s Mgr. Ivetou Kučerovou, certifikovanou lektorkou metody 3×3 Školy pánevního dna a hosty – fyzioterapeutkou Mgr. Lenkou Chuchutovou, terapeutkou tradiční čínské medicíny Tatjanou Marešovou a Magdalénou Dobromilou Staňkovou, zkušenou bylinářkou.

Víc

Trápí vás inkontinence? Máte časté nutkání k močení, pocit unikající energie? Jste unavená? Potřebujete zpevnit pánevní dno? Uvolnit se a umět odpočívat? Mít víc energie?

 

 

 

Praktické tipy pro vaše pánevní dno a ledviny. Cvičení, hluboké uvolnění a bylinná péče. Seznámení a sdílení vašich témat, otázky & odpovědi, telefonování do ledvin a cvičení pro uvolnění strachů, které často souvisí s omezení funkčnosti ledvin. Víc informací a přihláška

 

 

Trápí vás bolestivá menstruace? Neplodnost? Nechtěný únik moči? Necitlivost při milování? Menopauza? Chcete žít v souladu se svou ženskou podstatou? Připravit se na početí a porod? Předejít gynekologickým problémům?

 

Chcete mít víc energie a potěšení ze života?

 

Mgr. Iveta Kučerová je dlouholetou lektorkou metody 3×3 Školy pánevního dna, žena s osobní zkušeností s řadou zdravotních i emočních témat spojenými s pánevním dnem, prsy, vyčerpáním i znovunabytím síly a péčí o ženské zdraví.

Víc informací a přihláška

večer je zdarma pro účastnice kurzu Tajemství pánevního dna. Víc

 

Těším se!

Iveta Kučerová

www.ivetakucerova.cz

 

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kurzy
Transparentní účet

Transparentní účet pro Živou radost: 661888/5500

Sledujte nás
Facebook