Ženská tajemství – pro pokročilejší
5 (100%) 7 votes
nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 16/01/2019
17:00 - 21:00

Místo konání
Studio Šafránka

Kategorie


Tao ženy * Tajemství pánevního dna * Hormonální rovnováha

Pánevní dno a ženské tělo jako zdroj intuice, potěšení a síly * Kurz s celostním přistupem k Vaší ženskosti – ve fyzioterapeutických a psychosomatických souvislostech * Praktické tipy, cvičení a umění relaxovat  * Ženské orgány jako emoční barometr * Od strachu a posuzování k sebelásce * O primární – skutečné prevenci gynekologických a onkologických onemocnění * Omyly a mýty o posilování a ověřené tipy pro ženské zdraví * Kontraverzní názory odborníků * Komu můžete opravdu důvěřovat * Sdílení osobních zkušeností * Vědomí souvislostí * Kurzy probíhají v komorní skupině – maximálně devíti žen * Účastnice získají následnou podporu lektorky a skupiny žen pro uskutečnění změny ve Vašem životě

 
Dvoudílný intenzivní večerní kurz
16. ledna  + 30. ledna 
 
 
Kurz je vhodný pro ženy se zkušeností s kurzů Tajemství pánevního dna I. , Mohendžodáro, jin jógy apod., není to ale podmínkou.
 
Prožitkový kurz zahrnuje videoprezentaci, praktickou i teoretickou část
s Mgr. Ivetou Kučerovou, certifikovanou lektorkou Školy pánevního dna, konzultantkou programu Živá a zdravá, lektorkou jógy pro ženy s desetiletou praxí.
 
Můj osobní příběh najdete na: www.zivaradost.cz

Potřebujete zpevnit pánevní dno? Uvolnit se a umět odpočívat? Trápí vás bolestivá menstruace? Neplodnost? Nechtěný únik moči? Necitlivost při milování? Menopauza?
Chcete žít v souladu se svou ženskou podstatou? Připravit se na početí a porod? Předejít gynekologickým problémům?

Mít více energie a potěšení ze života?

Naučím Vás metodu 3×3, která Vám pomůže najít příčinu vašich problémů * uvolnit napětí a stres * zpevnit pánevní dno a ozdravit ženské orgány * Pracuji na tělesné, emoční a energetické rovině * Propojuji znalosti západní fyzioterapie a východních nauk * Spolupracuji s celostními lékaři a dalšími zkušenými terapeuty.

Rezervace místa: zenske@centrum.cz / 603 152 194

 

 

Metoda 3 x 3 Školy pánevního dna, kterou vyučuji, je esenciální pro ženské zdraví, zdravou ženskost a jakoukoliv pohybovou aktivitu – zdravé sezení, chůzi, běh, jógu, posilování, bezpečné zvedání těžkých břemen, pro navýšení prožitku z milování, prevenci gynekologických problému a inkontinence, léčení následků porodu, získání nové životní energie a sebe vědomí

Těším se na Vás

Mgr. Iveta Kučerová      

603 152 194 / zenske@centrum.cz

                                                                                                                        

* Jsem certifikovanou lektorkou celostní metody 3×3 Školy pánevního dna a lektorkou jógy pro ženy s desetiletou praxí. Mé kurzy navštívilo více jak 1000 žen.
* Mám osobní zkušenost s řadou zdravotních problému a uplatněním technik Školy pánevního dna při jejich léčení. Znám hranice metody a spolupracuji s celostními lékaři a fyzioterapeuty.

* Konzultace a kurzy vedu s respektem k Vám, Vašemu životnímu příběhu a s vděčností za smysluplnou práci                                              

Více o mě:
Ohlasy žen na mé kurzy a individuální konzultace:

 

 

Ohlasy na kurz:

 

Díky kurzu jsem poprvé objevila mé lůno.

Monika,  maminka čtyř dětí

 

Štavnaté a výživné, úžasné prostory a hlavně skvělé vedení – díky Iveto.

Eva Fonferová – Hlušičková, fyzioterapeutka a maminka dvou dětí

 

V ordinaci jsem dospěla ke stejnému názoru. Souhlasím s vaším poznatkem, že pánevní dno není třeba posilovat, ale naopak uvolňovat. Žijeme ve společnosti, která je zaměřená na výkon, ale klíč k ženskému zdraví je přesně opačný. V mé ordinaci jsem dospěla ke stejnému závěru – je třeba více odpočívat, dát léčivým procesům svůj čas. Toto vědomí v současném světě chybí a oceňuji aktivitu, která ženy v tomto smyslu inspiruje a probouzí. Odešla jsem z kurzu velmi uvolněná a odpočinutá a považuji ho za užitečný, přestože sama nesomatizuji psychosomatické problémy v pánevní oblasti.                                                                             

MUDr. Helena Máslová, psychogynekoložka a matka tří dětí

 

Díky tomuto semináři jsem si uvědomila, že je možné přivést do mého života více síly, energie a harmonie prostřednictvím zdravého pánevního dna. Kromě zajímavých a užitečných informací byla na semináři i skvělá společnost úžasných žen v čele s citlivou lektorkou Ivetou.

Jana V., obchodní ředitelka a matka dvou dětí

 

Cena kurzu:  1800 Kč

při přihlášení a platbě do 21. prosince 1500 Kč

Cena zahrnuje dva intenzivní kurzy, nová skripta Tajemství pánevního dna v elektronické podobě a možnost on-line konzultace 30 dní po skončení kurzu

Pro rezervaci místa je třeba uhradit kurzovné na účet 670100-2208766709/6210 a poslat zprávu na zenske@centrum.cz

Foto: Zuzana Zoňová a archív

Rezervace

1 800,00


Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kurzy
Transparentní účet

Transparentní účet pro Živou radost: 661888/5500

Partneři

Cesta pravého muže
Centrum komplexní péče

Sledujte nás
Facebook