Zeptejte se břicha, co je nejdůležitější

Možná jste také zahlceni podněty k tomu, co byste měli – nejlépe co nejrychleji – udělat. Ve vaši hlavě buší příkazy a požadavky a slogany z reklam. Potřebuji konečně začít vydělávat peníze. Být úspěšná. Rekonstruovat byt. Najít si chlapa. Otěhotnět. Odjet odsud někam daleko.

Zkusili jste se ale někdy zeptat svého břicha,  co opravdu potřebujete? Pokud jste ženy – zkusily jste se naladit na moudrost svého lůna a spojit se s věděním svých matek a babiček? Nebo jste odpojené a vůbec netušíte, co tam dole cítíte?

Pět let se zabývám tantrickou jógou Mohendžodáro a učím se komunikovat s živou bytostí v mém těle. Ztišila jsem se a dozvěděla zajímavé věci. A taky si začala dávat jiné otázky: Jak se teď cítím? Co mám dělat proto, abych byla zdravá a šťastná? Co opravdu chci jíst? Co chci dýchat? Kde a s kým chci bydlet?

Spojení s moudrostí ženského lůna považuji za to nejdůležitější, co se můžete na kurzech Mohendžodára naučit. Navíc: Cvičení speciálních asán ve spojení s tancem a meditací pomáhá k ozdravění na fyzické, psychosomatické i energetické úrovni. Zdraví ženských orgánů, právě tak jako celková vitalita úzce souvisí se stavem pánevního dna, které je často ochablé nebo naopak stažené, což se projevuje nepříjemnými příznaky jako je nedostatek energie, necitlivost, inkontinence, neplodnost, problémy s otevřením se u porodu. Velmi důležité je proto navázat kontakt  s oblastí, kterou někdy označujeme jako tam dole a citlivým způsobem léčit otisky a zranění, které v této oblasti často máme – například v souvislosti s nechtěným milováním či necitlivým vyšetřením u gynekologa. Stav pánevního dna má také vliv na kondici našeho trávení a vylučování – tedy přijímání  a dávání v našem životě.

Zvu Vás do  ženského kruhu na kurz tantrické jógy Mohendžodáro s novými poznatky pro zdravé a živé pánevní dno ze školy mé učitelky a spolupracovnice Renaty Skálové. Scházíme se pravidelně v pražské Karlovce a v centru Sirrah Natura v Mladé Boleslavi.

Můžeme si ale také domluvit individuální výuku – pro vás osobně či pro skupinu kamarádek.

PS: Přeji Vám potěšení ze života
zdraví
neboli dobrou životní energii – živu
lásku a úctu
– v první řadě k sobě
tvořivost a bohatství  laskavosti, času a peněz
krásu – vnitřní i vnější
ženskou moudrost a životní pohodu

Moc se na vás těším
Iveta

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kurzy
Transparentní účet

Transparentní účet pro Živou radost: 661888/5500

Sledujte nás
Facebook