Tvořivá výzva pro prsa

 

 

Motto: Štastná prsa jsou krásná a zdravá

Milé ženy, vyhlašujeme laskavou ( a zcela jistě odvážnou ) výzvu pro Vaše prsa. Vyfotografujte, nakreslete či napište příběh vašich ňader, jejich přijetí či nepřijetí, léčení, moudrosti. Proč? Co tím získáte?

 

Foto: Ladislav Krejčí

 

Získáte větší sebevědomí a navážete lepší kontakt se svým tělem* Péče o prsa, jejich fotografování, výtvarné ztvárnění či psaní příběhů může být láskyplným sebeláskovým rituálem. Udělejte to jen tak, pro sebe. A nebo nám příspěvek pošlete. Autorky nejzajímavějších příspěvků získají tři kredity na kurz Štastná prsa či osobní konzultaci v hodnotě 900 Kč, tělový olej Vášeň života či další zajímavé ceny. Chcete se stát partnery výzvy a motivovat ženy – třeba věnováním poukázky na vaší službu? Napište nám.

 

Autorka Petra Vlna

 

Členkami rady moudrých, které budou příspěvky vybírat jsou: Ilona Chroboková – autorka knihy Moudrost jabloňových květů, Martina Masopustová – psychoterapeutka, majitelka jogového studia a vášnivá žena a Iveta Kučerová – autorka a lektorka kurzu Štastná prsa, průvodkyně žen na cestě ke zdraví a životní síle. Víc o mně najdete na www.ivetakucerova.cz

 

Záměrem je otevřít tabu kolem tématu ženských prsou – přinést více laskavosti místo strachu, víc zdraví místo obav z nemoci, víc potěšení místo studu. A téma odlehčit.

 

Pravidla:

1/ Nafotografujte (či nechte nvyfotografovat) svá prsa či napište jejich příběh. Můžete také kreslit, malovat či použít libovolnou výtvarnou techniku.

2/ zveřejněte svůj snímek či příběh ve speciální FB skupině (dobrovolně)

a pošlete mailem na zenske@centrum.cz

3/ můžete také poslat pouze mailem na iveta@zivaradost.cz 

4/ Po domluvě fotografii či příběh vložíme do skupiny anonymně či si ji necháme pro sebe – uvídí ji pouze rada moudrých žen. Připište prosím, zda váš příspěvek je možné (a za jakých podmínek) zveřejnit.

5/ Napište, proč svá ňadra milujete či ještě nemilujete – to je důležité i v případě zaslání fotografie či obrázku

6/ Uzávěrka výzvy je 30. července.

Články k tématu prsou najdete na www.zivaradost.cz

Speciál kurzu Štastná prsa 17. srpna o péči a kráse s vyhlášením vítězek výzvy: http://www.zivaradost.cz/events/zdrava-prsa/

 

Iveta Kučerová

zenske@centrum.cz

_________________________________________________________________________________________________

Inspiraci a prvními příspěvky výzvy ve FB skupině Štastná prsa jsou zdravá a krásná: https://www.facebook.com/groups/zdravakrasnaprsa/

Autorkou citátu Štastná prsa jsou krásná a zdravá je psychoterapeutka Kateřina Kramolišová

Fotografie: Markéta Prchalová, Iveta Kučerová a archív

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
Kurzy
Transparentní účet

Transparentní účet pro Živou radost: 661888/5500

Sledujte nás
Facebook