Konečně těhotná!
S vděčností sdílím příběh Denisy, jedné z absolventek mého kurzu a školy pro ženy. Děkuji za to, že má práce má smysl. „Podařilo se mi přirozeně otěhotnět a vím, že velikou zásluhu na tom má kurz s Ivetou a Katčina přednáška." Celý příběh Denisy najdete níž v textu.
Pokud toužíte po miminku či si přejete mít zdravé pánevní dno, zvu vás na kurz Tajemství pánevního dna. Mým hostem bude tentokrát Tatjana Marešová, specialistka na plodnost a gynekologické zdraví. Díky Tatjaně a jejím zkušenostem v oblasti TČM, celostní východní medicíny už přišlo na svět víc jak sto miminek! Další podrobnosti najdete tady
 

" Moje cesta k miminku nebyla jednoduchá. První dítě se nám narodilo po dvou letech snažení a s tím spojenou hormonální léčbou. Celý dosavadní život jsem měla velmi nepravidelnou menstruaci a gynekoložka ji se mnou řešila pouze hormonální antikoncepcí. Víc jsem nepátrala a myslela si, že je to normální.

V průběhu rodičovské jsem objevila kurz Živá a krásná s Ivetou, začala ho navštěvovat a pomalu objevovat předtím nepoznanou oblast svalů pánevního dna. Po skončení jsme se doma začali pokoušet o druhé miminko. Jenomže měsíce ubíhaly a nic, občas ani menstruace a tak jsem zase šla k doktorce. Proběhlo standardní vyšetření a nové léky na upravení cyklu. Takhle to šlo dál dva měsíce, a moje myšlenky se začaly toulat k miminku, proč se nedaří. No, a když se třetí měsíc spustilo krvácení už po dvaceti dnech, brala jsem to jako znamení a rozhodla se, že takto pokračovat nebudu – žádné léky na úpravu cyklu. Blížil se podzim a s ním i nový kurz Živá, kam jsem se přihlásila. Začala jsem se těšit na každé naše setkání, cvičení, meditaci, na načerpání energie v kruhu žen. A v průběhu kurzu jsem zjistila, že jsem těhotná. Přirozeně, bez pomoci, bez stresu.

Součástí kurzu byla i přednáška Kateřiny Juřenčákové na téma přirozené antikoncepce. Spousta věcí mi tam zapadla do sebe. Pochopila jsem, jak málo znám své tělo, že ne každá žena má stejně dlouhý cyklus i to, kolika chyb jsem se vůči svému tělu nevědomky dopustila. Pochopila jsem, že mám jen cyklus delší. Díky mému rozhodnutí se mi povedlo přirozeně otěhotnět, protože do té doby mi byl uměle zkracován a tudíž nejspíš nedocházelo k ovulaci (zkoušela jsem ovulační testy a ani jednou nebyl pozitivní – v průběhu braní léků na úpravu cyklu). Což mi zase došlo až na téhle přednášce."
Denisa
 
Nejbližší kurz Tajemství pánevního dna se uskuteční v březnu v Dobřichovicích u Prahy. Víc: Těším se na vás. Pokud vám termín kurzu nevyhovuje, lze se domluvit také na osobní konzultaci či výuce cvičení – živě či online
Fotografie jsou ilustrační, na přání budoucí maminky uvádíme pseudonym
 
Iveta Kučerová, 603 152 194
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
Kurzy
Transparentní účet

Transparentní účet pro Živou radost: 661888/5500

Sledujte nás
Facebook