Ženské pánevní dno: Štavnatý a výživný kurz

Milá Iveto,

kdybych chtěla být stručná, napsala bych to co většina žen, že to bylo krásné, příjemné, inspirující, výživné, léčivé. . . to vše je pravda, ale chci sdílet ještě něco víc, čím byl seminář pro mě významný.
Především to byl jáhlový koláč – to nebyl jen chuťový zážitek – koláč mě vrátil o mnoho let zpět, kdy moje dcera byla malá, stále nemocná a pak jsme našli cestu k jejímu léčení a a snad i trochu uzdravení – a jáhly se staly naší každodenní potravinou. Samozřejmě kromě dalších obilovin, luštěnin a ostatních zdravých potravin. Dokonce jsem pekla i jáhlový narozeninový dort :).
Druhým impulsem a vzpomínkou na její dětská léta bylo přivonění k vonným esencím. U esence hřebíček jsem si v prvním momentu vybavila fenykl a ten mi asocioval léčivé zábaly z tvarohu s česnekem, které střídal obklad z cibule s anýzem či fenyklem. Dokáže to vyléčit i angínu, kterou lékaři bez antibiotik nezvládnou. Rozepisuji se asi hodně obšírně a nevím, jestli to má hlavu a patu, ale chci tím jen říci, že mě tento seminář navrátil do doby, kdy jsem žila jinak než nyní, ale chtěla bych se vrátit a znovu se všem těmto tématům, která spolu tak úzce souvisejí, opět věnovat.
Monika


Štavnaté a výživné, úžasné prostory a hlavně skvělé vedení – díky Iveto a Lenko.
Eva, fyzioterapeutka


Rozkvetlé reprodukční orgány

Rozkvetlé reprodukční orgány

Takhle rozkvetly mé reprodukční orgány na semináří Tajemství ženského lůna. Byl to den plný respektu, výživy a otevřeného sdílení. Moc děkuji.
L., jedna z účastnic, žena po náročné gynekologické operaci


Díky tomuto semináři jsem si uvědomila, že je možné přivést do mého života více síly, energie a harmonie prostřednictvím zdravého pánevního dna. Kromě zajímavých a užitečních informací byla na semináři i skvělá společnost úžasných žen v čele s citlivou lektorkou Ivetou.
P.S. Koláč byl skvělý nápad a výborně chutnal
Jana


Dnešní setkání bylo pro mě velmi příjemné, přínosné a povzbudivé. Odcházím, abych se opět vrátila. Odcházím jako ŽENA! Díky
Alena


Moc děkuji za krásnou inspiraci!
Alžběta

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kurzy
Transparentní účet

Transparentní účet pro Živou radost: 661888/5500

Sledujte nás
Facebook