Snídaně v pyžamu

Pohodová snídaně a realita * Co ráda snídá Linda Nollová, autorka Lunáře? * Kdo přijde příště?

Na první Pohodovou snídani přišla Linda v pyžamu. Tedy v elegantní noční košilce … a inspirovala ostatní ženy povídáním o sobě, tvorbě kruhového diáře – Lunáře a životě v souladu se sebou, cykličností a čtyřnásobným mateřstvím. Lindo, máš můj obdiv!

 

 

Na uvítanou nám Linda vlastnoručně připravila lahodný vitamínový elixír, pak se podávaly další dobroty z domácí kuchyně. Na závěr setkání a začátek nového roku jsme si připily růžovým vínem.

 

 

První Pohodové snídaně se zúčastnilo sedm žen a jeden muž (Janin malý syn Kubík). U našeho stolu byla symbolicky také židle z dobřichovického Kanclíku. Snídaně se zajímavými osobnostmi pořádané Pavlou Soletka a týmem Elmavia jsou vedle Dámských salónů jednou z inspirací pro ranní setkávání v Dobřichovicích.

Ze zápisů v návštěvní knize:

Příště též v pyžamku!

Rýza

Inspirace a milé ženy… ranní probouzení …

V.

K mým záměrům pro příští tok patří dělat to, co mám ráda a naopak nedělat to, co ráda nemám. Na to jsem už dost velká holka.*

Linda

* (neplatí o každodenních povinnostech)

Na závěr jsme si vytáhly karty patronek Pohodové snídaně. Jsou jimi: Afrodita (symbolizující lásku, krásu, umění a půvab) se objevila hned dvakrát, Brigit (plodnost, štědrost, léčení), Héra (královna, manželka, rodina), Artemis (sestry, atletika – asi kvůli ranním rozcvičkám :-),soutěživost), Praktiti (tvořivost, kosmická matka), Maat (pravda, spravedlnost, jasnozření), Grál (spojení s Bohyní, seberealizace)

 

Snídaně byla zkouškou pro naši domácnost – podobně jako před jedenácti lety, kdy jsem Dámské salóny začala pořádat ve svém pražském bytě, i hosty Pohodové snídaně přijímám ve své kuchyni.

Prakticky to znamenalo vstát v den konání snídaně v pět hodin a byt pořádně uklidit. Celý týden jsem totiž lektorovala intenzivní kurz v jiném městě a neměla příliš času na přípravy.

I proto jsem vdečna za to, že snídaně proběhla tak, jak proběhla –  s poděkováním Lindě, Kamile, všem ženám, které osobně přišly či záměr jinak podpořily.

 

 

Příští Pohodová snídaně se uskuteční ve středu 20. února, hostem bude Kamila Petrovská, maminka dcerky a dvou bonusových dětí, autorka knihy a platformy na podporu nevlastních rodičů Třetí rodič. koučka a absolventka mého kurzu Živá a krásná.

Video Živá a krásná

Tuším, že hlavním tématem bude: Co si počít, když se ocitnete v situaci, ve které jste nechtěly být? Jak ji můžete proměnit ve svůj životní projekt?

 

Snídaně bude benefiční – zisk bude věnovaný projektu Živá radost – pro ženské zdraví a primární prevenci gynekologických a onkologických onemocnění. Více o něm

Těším se!

Iveta Kučerová

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
Kurzy
Transparentní účet

Transparentní účet pro Živou radost: 661888/5500

Sledujte nás
Facebook