Probuďte v sobě ženu (a muži vás budou milovat)

Zašla jsem ke sklenáři, objednala instalatéra, vyřídila pracovní maily, uvařila večeři, pověsila prádlo, dala dítě spát a zaplatila přes internet nájem. Všechno zvládám, ale stejně mám pocit, že je něco špatně.

Jak můžeme v sobě probudit ženskost, po které muži touží? Jak  můžeme vystoupit ven z kola? Co od mužů opravdu potřebujeme? Často se totiž chováme, jako by na světě ani nemuseli být. V článku Probuďte v sobě ženu (a muži vás budou milovat), autorka cituje Ivetu Kučerovou, zakladatelku školy pro ženy Živá a Pavla Michalika – lektora mužského kruhu Přestaň být hodným klukem.

 

TUDY k článku:

Probuďte v sobě ženu – a muži vás budou milovat – Vlasta

 

Probuďte v sobě ženu - 01

Iveta se v článku zmiňuje o účincích kurzu Tajemství pánevního dna: „ který je mimo jiné o tom, jak se napojit na svou podstatu, vycentrovat se a pochopit, co je pro nás opravdu důležité (a co často naše hlava odmítá připustit). A jak si také odpočinout, protože odpočinek je pro obnovu životní energie nezastupitelný.

Ženy často přicházejí na kurz s přesvědčením, že čím víc budou cvičit, tím lépe. Jenže pánevní dno má ženské vlastnosti – je citlivé, náladové, potřebuje lásku, péči a čas. Potřebuje jako my především uvolňovat. Čas pro relaxaci po cvičení má být dvojnásobně dlouhý, a to je tip i pro náš každodenní život."

 

P.S.

Článek vznikl už před několika lety, dnes k němu doplňuji pro ženy zásadní téma Péče o prsa – zdroj ženské síly.

Iveta Kučerová

autorka článku pro Vlastu: Dagmar Školoudová

 

 

 

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
Kurzy
Transparentní účet

Transparentní účet pro Živou radost: 661888/5500

Sledujte nás
Facebook