Metamorfóza – jemné ošetření pro ženy, muže a děti

Nejjemnější způsob, jak uvolnit životní energii a vzorce vzniklé v prenatálním období nabízí Metamorfóza. Citlivé ošetření nohou, rukou a hlavy na reflexní zóně páteře, které nás vrací do období před naším narozením a působí na energetické bloky vytvořené v tomto období. 

Je vhodné pro ženy, muže i děti v každém věku, speciálně pak pro těhotné ženy a budoucí rodiče. Může být důležitým krokem k uvědomění si, co je pro nás v této životní fázi důležité, ujasnění priorit a dalšího směřování. Účinek Metamorfózy se násobí při ošetření partnerů, dětí a rodičů nebo celé rodiny.

 

 

 

Ohlasy na ošetření najdete tady

Zakladatel metody britský naturopat a reflexní terapeut Robert St. John (1914-1996) se dlouholetou praxí přesvědčil o tom, že masáží chodidla je možné ovlivnit nejen fyzické zdraví, ale také naše životní vzorce. Lze také rozpoznat náš otcovský princip (mužský, symbolizující např. náš vztah k autoritám) a mateřský (ženský, přijímající) aspekt a pracovat s nimi.

 

 

Metamorfóza pracuje s podobnými principy jako kraniosakrální dynamika. Respektuje vrozenou inteligenci a schopnost organismu nalézat přirozenou rovnováhu. Po ošetření se člověk obvykle cítí jako miminko.

 


Ošetření trvá 60 minut

Cena: od 690 Kč / 1 ošetření

Pro komplexní účinek doporučuji sérii 8 -10 ošetření, jednotlivě : 800 Kč / ošetření

Místo:
Dobřichovice u Prahy či u vás doma

Pro více informací a rezervaci místa mě prosím kontaktujte

Mgr. Iveta Kučerová

zenske@centrum.cz

603 152 194

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
Kurzy
Transparentní účet

Transparentní účet pro Živou radost: 661888/5500

Sledujte nás
Facebook