Péče o královnu

Dotekový rituál pro královnu pro Vás připravím osobně na míru – podle Vašeho přání a vzájemné domluvy.

Jeho součástí je především laskavá a ženskost hýčkající masáž, která může zahrnovat rituál probouzení smyslů či sensuální olejovou masáž.

 

"Uvolnila jsem se do své síly"

reference od Barbory Zemanové celé znění

Podle domluvy lze vlastní masáž propojit s rituálem na míru, společnou meditací či navýšením ženské energie prostřednictvím ženské jógy, cvičením a ralaxací pánevního dna a podobně.
Na začátku Vám nabídnu šálek dobrého čaje a budu naslouchat Vašim přáním a potřebám.

Popovídíme si také o vašich osobních hranicích – toho co vám je a co není příjemné.

 

Laskavá masáž v mém pojetí je založena na respektu. Svolení k vědomému vstoupení do intimní oblasti (kterou může být pro ženu třeba ušní lalůček) dává při úvodní rozmluvě přijímající. Ta si určuje své hranice a může je kdykoliv během masážního rituálu měnit.

Dávající je v tomto smyslu ve službách přijímající a je tu proto, aby ji napomohla k vstoupení do vlastní ženské síly. Celostní masáž, laskavá pozornost a péče věnovaná místům, na která často zapomínáme, má přirozený průběh a léčivé účinky. Navyšuje životní energii a podporuje její plynulou cirkulaci v těle. Napomáhá k narušení a postupnému odstraňování patologických bloků v jednotlivých orgánech. Přispívá k vytvoření otevřeného a přijímajícího vztahu k vlastní intimitě.

Při práci vědomým dotekem čerpám ze zkušeností získaných v kurzech umění Tao ženy, reflexní terapie, klasických, thajských a tantrických masáží, výcvicích tantrické jógy Mohendžodáro a Školy pánevního dna, ale především jsem vedena svou intuicí. Pracuji s principem takzvaného vnitřního ženství a mužství, který je obsažen v těle každé z nás. Masáž v tom smyslu pomáhá k harmonizaci vnitřní rodiny.

Podle domluvy dávající a přijímající má masáž více relaxační, hravý nebo léčivý charakter.

Může zahrnovat intimní části těla – například společností často tabuizovaný a opomíjený prostor ženských prsů.

Podpora Vašeho záměru
Navýšenou životní energii lze proměnit v tvůrčí sílu a vědomě ji směřovat, podpořit určitý záměr, plnění Vašich tužeb a snů. Proces transformace osobní síly, který vychází z šamanských tradic, může být dalším stupněm společné práce a vyžaduje aktivnější účast na procesu – například při ujasnění záměru. V případě zájmu Vám podám podrobnější informace. Těším se!

Místo: Studio Loona

Křižíkova 67, Praha 8

či podle domluvy

Cena: 1300 Kč / hodina osobní péče

 

Těším se!

Iveta Kučerová

iveta@zivaradost.cz

603 152 194

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kurzy
Transparentní účet

Transparentní účet pro Živou radost: 661888/5500

Sledujte nás
Facebook