Jsem krásná i ošklivá, poslušná i divoká, silná i slabá

Fotogalerie opravdu krásných žen – absolventek kurzu Živá a krásná *

Zvu vás také do galerie Živá & krásná – do galerie sebe vědomých a opravdu krásných žen, které prošly proměnou během kurzů pod mým vedením v uplynulých letech.

Za každou tváří se skrývá úžasný příběh cesty – často od nejistoty, pochybností, neschopnosti otevřít se sebe lásce a hojnosti, od hledání cesty k sobě, k mateřství, k pracovní realizaci (někdy v podobě registrace na Úřadu práce) k projasnění většímu sebe vědomí a zralosti.
A já jsem vděčná za to, že můžu být u toho – ženy provázet, inspirovat a propojovat. Požádala jsem je o svolení uveřejnit portréty a jejich příběhy, postřehy a zážitky z kurzu i celé životní cesty, takže v galerii budou postupně přibývat.

Těším se na vás – Iveta, vaše průvodkyně k síle a živé radosti.

Kurz mi vzal představu, že nejsem dost ženská – Lada. Pomohl zacítit sama sebe zevnitř. Dal mi prostor a čas být sama sebou – Renata. Díky kurzu jsem našla cestu, vztah, obdiv a lásku k mému dlouho opomíjenému ženství. Odměnou mi je nebolestivá menstruace, laskavé vnímání vlastního těla, jeho krásy bez ohledu na společenské parametry, srdečné přijetí mužů a poznání, že méně může znamenat více – Markéta.  Úžasně vyživující, naplňující a důležité – Jana.  Mohendžodaro mi dodává ztracenou sílu a energii -Monika L.

Lada-vyrez

živá a krásná Lada

ziva-a-krasna-26

Edita

ziva-a-krasna-21

Edita s maminkou – na kurz Živá a krásná se přihlásily spolu

 

 

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
Kurzy
Transparentní účet

Transparentní účet pro Živou radost: 661888/5500

Sledujte nás
Facebook