Ženské pánevní dno!
nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 20/04/2024
10:00 - 19:00

Místo konání
DObřichovický DOmek

Kategorie


Základní kurz pro péči o pánevní dno

s praktickými tipy, cvičením a důležitými poznatky pro spokojený život v ženském těle

s Mgr. Ivetou Kučerovou

a hostem Magdalénou Dobromilou Staňkovou

Zajímá vás to?

Pošlete mi prosím mail na zenske@centrum.cz či sms 603 152 194, pošlu vám víc informací a speciálně výhodnou cenu kurzu

Potřebujete zpevnit pánevní dno? Uvolnit se a umět odpočívat? Trápí vás bolestivá menstruace? Neplodnost? Nechtěný únik moči? Necitlivost při milování? Menopauza? Chcete žít v souladu se svou ženskou podstatou? Připravit se na početí a porod? Předejít gynekologickým problémům? Mít víc energie a potěšení ze života?

 

 

Zvu vás na celodenní kurz v komorní skupině žen.

Víc a rezervace místa

 

Pánevní dno je zdrojem intuice, potěšení a síly * Kurz připravuji s celostním přistupem k Vaší osobnosti – ve fyzioterapeutických a psychosomatických souvislostech * Praktické tipy, cvičení a umění relaxovat  * Ženské orgány jako emoční barometr * Od strachu a posuzování k sebelásce * O primární – skutečné prevenci gynekologických a onkologických onemocnění * Omyly a mýty o posilování a ověřené tipy pro ženské zdraví * Kontraverzní názory odborníků * Komu můžete opravdu důvěřovat? * Sdílení osobních zkušeností * Vědomí souvislostí * Kurz proběhne v komorní skupině s osobním přístupem.

 

 

Prožitkový kurz zahrnuje praktickou i teoretickou část, skripta a sdílení v důvěrném kruhu žen,

s Mgr. Ivetou Kučerovou, certifikovanou lektorkou metody 3×3 Školy pánevního dna
 
Můj osobní příběh a články k tématu najdete na: www.zivaradost.cz

Naučím Vás metodu 3×3, která Vám pomůže najít příčinu vašich problémů * uvolnit napětí a stres * zpevnit pánevní dno a ozdravit ženské orgány * Pracuji na tělesné, emoční a energetické rovině * Propojuji znalosti západní fyzioterapie a východních nauk * Spolupracuji s celostními lékaři a dalšími zkušenými terapeuty.

 

 

Metoda 3 x 3 Školy pánevního dna, kterou vyučuji, je esenciální pro ženské zdraví, zdravou ženskost a jakoukoliv pohybovou aktivitu – zdravé sezení, chůzi, běh, jógu, posilování, bezpečné zvedání těžkých břemen, pro navýšení prožitku z milování, prevenci gynekologických problému a inkontinence, léčení následků porodu, získání nové životní energie a sebe vědomí.

 

V místě – v Dobřichovickém Domku – je možné zajistit skromné ubytování.

 

Těším se na Vás

Mgr. Iveta Kučerová      

zenske@centrum.cz

                                                                                                                        

* Jsem certifikovanou lektorkou celostní metody 3×3 Školy pánevního dna a lektorkou kurzů pro ženy s čtrnáctiletou praxí. Mé kurzy v živé i online podobě navštívilo více jak 6000 žen.


* Mám osobní zkušenost s řadou zdravotních problému a uplatněním technik Školy pánevního dna při jejich léčení. Znám hranice metody a spolupracuji s celostními lékaři a fyzioterapeuty.


* Konzultace a kurzy vedu s respektem k Vám, Vašemu životnímu příběhu a s vděčností za smysluplnou práci                                               

 

 

Ohlasy na kurz a  mou práci:

Video

Díky kurzu jsem poprvé objevila mé lůno.

Monika,  maminka čtyř dětí

 

Díky tomuto semináři jsem si uvědomila, že je možné přivést do mého života více síly, energie a harmonie prostřednictvím zdravého pánevního dna. Kromě zajímavých a užitečných informací byla na semináři i skvělá společnost úžasných žen v čele s citlivou lektorkou Ivetou.

Jana V., obchodní ředitelka a matka dvou dětí

 

Štavnaté a výživné, úžasné prostory a hlavně skvělé vedení – díky Iveto.

Eva Fonferová – Hlušičková, fyzioterapeutka a maminka dvou dětí

 

V ordinaci jsem dospěla ke stejnému názoru. Souhlasím s vaším poznatkem, že pánevní dno není třeba posilovat, ale naopak uvolňovat. Žijeme ve společnosti, která je zaměřená na výkon, ale klíč k ženskému zdraví je přesně opačný. V mé ordinaci jsem dospěla ke stejnému závěru – je třeba více odpočívat, dát léčivým procesům svůj čas. Toto vědomí v současném světě chybí a oceňuji aktivitu, která ženy v tomto smyslu inspiruje a probouzí. Odešla jsem z kurzu velmi uvolněná a odpočinutá a považuji ho za užitečný, přestože sama nesomatizuji psychosomatické problémy v pánevní oblasti.                                                                             

MUDr. Helena Máslová, psychogynekoložka a matka tří dětí

 

Foto: Zuzana Zoňová a archív

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
Kurzy
Transparentní účet

Transparentní účet pro Živou radost: 661888/5500

Sledujte nás
Facebook