Ženská tajemství (kurz je zaplněn)
nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 17/01/2018
19:00 - 21:30

Místo konání
DObřichovický DOmek

Kategorie


v cyklu Živá a krásná 2018 s Ivetou Kučerovou * Kurz o tom, co nás ve škole neučily a matky nám neřekly ***

Připravuji nový cyklus Živá a krásná 2018, zanechte mi mail, budu Vás informovat

 

Umění těsit se ze života * Sebeláska * Tajemství pánevního dna & ženských prsou * Jak být zdravá a šťastná * Menstruace a cykličnost * Jak se uvolnit * Přijmout  emoce * Být sebe vědomá * Sexy * Moudrost ženského těla a umění stárnout *

s Mgr. Ivetou Kučerovou, certifikovanou lektorkou Školy pánevního dna a jógy pro ženy

Kurz Živá a krásná zahrnuje praktické tipy, metody a cvičení pro uvolnění napětí, samoléčení a energetizaci pánevního dna a ženských orgánů * Kurz je přínosný pro ženy v jakémkoliv věku, které chtějí být více v kontaktu samy se sebou, připravují se na početí a porod dítěte, potřebují zpevnit pánevní dno, chtějí předejít gynekologickým problémům a inkontinenci, zharmonizovat menstruační cyklus, vyladit hormonální rovnováhu a ( či ) navýšit potěšení z milování * Součástí je výuka metody 3×3 ze Školy pánevního dna, která propojuje fyzioterapeutický, bioenergetický a psychosomatický přístup * Tipy jak účinně relaxovat * Škola všedního dne * V naší civilizaci se pánevnímu dnu věnujeme obvykle ve chvíli, kdy máme zdravotní problémy, existují ale kultury a staletími ověřené učení, která si váží našeho lůna jako zdroje energie, životní síly a potěšení  * Kurz je důležitý pro ženy každého věku, také jako prevence gynekologických problémů, speciálně pak pro budoucí maminky a ženy po porodu * Ženám v prvním a třetím trisemestru těhotenství a v procesu IVF doporučuji individuální konzultaci před přihlášením ( telefon 603 152 194 )

K mým učitelkám patří Maitreyi Piontek ze Švýcarska, autorka knihy Tao ženy a Abeceda nové ženskosti, Renata Sahani Skálová, autorka konceptu 3 x3 Školy pánevního dna a Ludmila ChrášťanskáVíce o mě

Setkání: 19 – 21.30 hodin, středy 1 x 14 dní: 3.1. / 17.1. 2018

 

*** Pokud se mýlím a máte matku nebo báječnou učitelku, která Vám předala výše uvedená ženská tajemství, tak se mi určitě také  ozvěte. Mám pro Vás dárek.

 

 

Ohlasy na kurz:

Pánevní dno jako dvacítka

Ivet, právě dnes jsem byla na urogynekologické kontrole, rok po porodu. Paní doktorka mě opět potěšila: na to, že jsem měla děti později (ve 35 a 40 letech), mám prý pánevní dno jako dvacítka před dětmi. Řekla jsem jí o cvičení, které jsem se od Tebe naučila. Mezi námi, moc toho nenacvičím, každý den 1 – 2 minuty při kojení, ale evidentně to pořád funguje . Až budu moci zase volněji nakládat se svým časem, bude skvělé si to zopakovat na některém tvém ženském kurzu.

Ivana Hochelová, absolventka kurzu Ženské pánevní dno

Díky kurzu jsem si uvědomila, že je možné přivést do mého života více síly, energie a harmonie prostřednictvím zdravého pánevního dna. Kromě zajímavých a užitečných informací byla na semináři i skvělá společnost úžasných žen v čele s citlivou lektorkou Ivetou.

Jana, obchodní ředitelka

V ordinaci jsem dospěla ke stejnému názoru. Souhlasím s vaším poznatkem, že pánevní dno není třeba posilovat, ale naopak uvolňovat.* Žijeme ve společnosti, která je zaměřená na výkon, ale klíč k ženskému zdraví je přesně opačný. V mé ordinaci jsem dospěla ke stejnému závěru – je třeba více odpočívat, dát léčivým procesům svůj čas. Toto vědomí v současném světě chybí a oceňuji aktivitu, která ženy v tomto smyslu inspiruje a probouzí. Odešla jsem z kurzu velmi uvolněná a odpočinutá a považuji ho za užitečný, přestože sama nesomatizuji psychosomatické problémy v pánevní oblasti. 

MUDr. Helena Máslová, psychogynekoložka a matka tří dětí

* Komentář: Tento poznatek neplatí paušálně pro všechny ženy, některé potřebují pánevní dno zpevnit, v některých případech se jedná o kombinaci uvolnění tenze a aktivace svalů.

Díky kurzu jsem poprvé objevila své lůno Monika, matka čtyř dětí

Štavnaté a výživné, úžasné prostory a hlavně skvělé vedení – díky IvetoEva Fonferová Hlušičková, fyzioterapeutka Centra komplexní péče Roseta

Další ohlasy

 

 

 

 

 

 

 

 

Rezervace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

One Response to Ženská tajemství (kurz je zaplněn)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kurzy
Transparentní účet

Transparentní účet pro Živou radost: 661888/5500

Sledujte nás
Facebook