Potěšení z jídla a ze života
nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 20/05/2018
17:00 - 21:00

Místo konání
V Tůních

Kategorie


 

Večeře pro všechny smysly & kurz potěšení ze života

Chcete zhubnout a přitom mít potěšení z jídla? Přibrat a přitom mít potěšení z jídla? Užívat si víc svůj život – včetně přípravy, vychutnávání a trávení jídla?

O výživě pro ženské tělo i duši bude kurz spojený s prožitkovou večeří – tentokrát s Michaelou Pavlíkovou, průvodkyní vztahem k jídlu a tělu a Ivetou Kučerovou, lektorkou kurzu ženských umění Živá a krásná * Jídlo pro Vás tvořivě připraví Barbora Hikl

 

 

Míša předává poznatky o tom, jak důležitý je vědomý a laskavý přístup k jedení pro náš život. Po krátkém úvodu a naladění na své tělo se ponoříme do světa smyslů a budeme objevovat, jak hluboce vyživující je všímavý a intuitivní způsob stravování. Je čas odzvonit dietám a striktním pravidlům zdravé výživy, což jsou přístupy vycházející z racionální a kontrolující mysli. Často však opomíjející esenciální význam souladu s naší jedinečností.

 

 

Těšit se můžete na hostinu pro všechny smysly, kterou nápaditě připraví Barbora Hikl. Věříme, že po tomto zážitku už nebudete chtít jíst jinak!

Během sdílení bude možnost zeptat se Michaely, mj. také překladatelky knihy Marca Davida Slow down diet do češtiny, na vše, co vám k tématu vědomé jídlo napadne. Setkání s prožitkovou večeří Potěšení z jídla a ze života se uskuteční 20. května od 17 hodin ve studiu V tůních. Doporučujeme včasnou rezervaci smyslných zážitků!

Cena včetně večeře pro všechny smysly: 750 Kč / pro účastnice a absolventky kurzu Živá a krásná: 650 Kč

Rezervace místo si můžete platbou na účet: 670100-2208766709/6210 //  Variabilní symbol: 2052018 + zašlete prosím zprávu na zenske@centrum.cz

V případě, že budete cestovat vlakem, můžeme vás vyzvednout na nádraží v Řevnicích či Dobřichovicích ( 20 minut cesty vlakem z Prahy )

Mgr. Michaela Pavlikova, první česká koučka výživy, průvodkyně vztahem k jídlu a tělu, překladatelka legendární knihy Marca Davida Slow Diet Pomalá dieta – do češtiny. Více o ní se dozvíte na www.cestaskrz.cz

 

Mgr. Iveta Kučerová, lektorka kurzů Tajemství pánevního dna a Zdravá a krásná prsa, zakladatelka školy pro ženy Živá a krásná a projektu Živá radost – pro prevenci gynekologických obtíží a neplodnosti, spolupracuje s lékaři, terapeuty a předními odborníky v České republice i zahraničí. Více o ní: www.zivaradost.cz.

P.S. Iveta vášnivě ráda peče kváskový chleba

Barbora Hikl je vásnivá kuchařka, učitelka vaření a bodyterapeutka. Ráda tvoří a přípravu i samotnou stravu jídla vnímá jako realizaci božského principu kreativity. Autorka dortů na fotografiích

 

 

 

Rezervace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kurzy
Transparentní účet

Transparentní účet pro Živou radost: 661888/5500

Sledujte nás
Facebook