Měsíční tajemství * O cykličnosti a ženské síle
nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 08/10/2018
18:00 - 21:30

Místo konání
Martjam Yoga

Kategorie


Základní informace pro život v ženském těle * Inspirace i prožitek

Setkání v tzv. Červeném stanu, které je místem pro odpočívání, zklidnění, hýčkání a  nabírání nové síly, sdílení příběhů a získávání zkušeností od moudřejších žen, prohlubování kontaktu se svým tělem a jeho proměnami v průběhu života, roku a měsíce * otevřený večer před zahájením cyklu 3 x Ženská tajemství v Mladé Boleslavi ( 25.10. + 26.11. + 3.12.)

Video Živá a krásná pro inspiraci

Získáte praktické tipy a naučíte se jemné cvičení pro přijetí ženské cykličnosti a bezbolestnou menstruaci * Měsíční sestavu pro krásnou paní * Mýty a předsudky * Zažijete ženský kruh se sdílením příběhů * Tradici měsíční chýše kontra moderní životní styl * Hmatová výstavka ekologických menstruačních pomůcek * Co je to svobodná menstruace

 

Jak si můžeme čas menstruace opravdu užívat?
Menstruace je pro ženu darem, časem k odpočinku a k získání nové životní síly. Ale dopřáváme si ho? Mnoho dívek a žen vnímá menstruaci negativně, spíše jako něco, co je obtěžuje, často o ní mluví pohrdavě a hanlivě. Jak to můžeme změnit? Víte o rituálech, kterými lze menstruaci vítat a oslavovat? Jak lze zmírnit menstruační bolesti? Jak mít sebe a svůj měsíční čas víc ráda? Jaké můžeme používat pomůcky při menstruaci a jak si ji svobodně užívat? Získáte praktické informace a inspiraci, ochutnáte jemné cvičení ze Školy pánevního dna a pocítíte podporu podobně naladěných žen

Večerem provádí Iveta Kučerová, spolutvůrkyněmi večera jsou všechny ženy v kruhu

 

Mgr. Iveta Kučerová
je certifikovanou lektorkou Školy pánevního dna – celostní metody 3 x 3 péče o ženské zdraví. Učení, které propojuje poznatky západní fyzioterapie a východních nauk, rozvíjí na svých kurzech v kombinaci s uměním ženské jógy, znalostmi z bioenergetiky, psychosomatiky a zdravým selským rozumem – tím, co vyzkoušela na vlastní kůži během čtyřiceti osmi dosavadních let života.
Založila školu Živá a krásná pro ženy, které chtějí žít v souladu se svou podstatou, zpevnit pánevní dno, uvolnit napětí, předejít inkontinenci a gynekologickým obtížím, zharmonizovat svůj menstruační cyklus, získat více energie a sebe vědomí nebo se připravit na početí dítěte.
Více o ní a kurzech pro Živou radost se dozvíte na
www.zivaradost.cz

vstupné: 390 Kč
maminka s dcerou: 250 + 250 Kč

Rezervace místa předem je důležitá – platbou na účet: 670100-2208766709/6210

Do zprávy příjemci prosím uveďte své jméno a datum kurzu a poté nám napište krátkou zprávu na zenske@centrum.cz o zaslání platby.

Vezměte si sebou pohodlné a zároven ženské oblečení – sukni či šaty, předmět, který vám dodává sílu ( talisman, šperk, fotografii ženy, kterí si vážíte)

a něco dobrého pro společnou tvorbu žensky výživného pokrmu ( ovoce, oříšky, čokoláda, sušenky, něco z domácí kuchyně)

Těšíme se na Vás

Iveta Kučerová a Martina Masopustová

 

 

Rezervace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kurzy
Transparentní účet

Transparentní účet pro Živou radost: 661888/5500

Sledujte nás
Facebook