Péče o mě a emoce | živě
mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 04/11/2022
10:00 - 18:00

Místo konání
Studio Loona - pro regeneraci těla a duše

Kategorie


 

Milé ženy, připravily jsme pro vás

kurz pro zdravá & krásná prsa a to, jak zvládnout emoce

Péče o mě a emoce

Rezervace místa

 

 

s Mgr. Ivetou Kučerovou, autorkou programu Péče o prsa, lektorkou metody 3×3 ve fyzických

i psychosomatických souvislostech a nezávislou novinářkou

a s Kateřinou Beátou Bukáčkovou, terapeutkou Cesty, spisovatelkou a moudrou ženou

 

 

 

Den, při kterém získáte životně důležité informace,

inspiraci a praktické informace pro zdravá a krásná prsa a to, jak zvládat své emoce

 

Součástí bude Kruh pro zdraví & léčení 

Možnost snímání termokamerou s Blankou Třískovou Vlkovou

 

 

 

Sdílím můj příběh o cestě od strachu k sebelásce * Zkušenosti odborníků včetně
Dr. Thomase Hudsona, amerického lékaře vzdělaného v mamografii i termografii * Ženská prsa jako zdroj intuice, potěšení a síly * O primární – skutečné prevenci gynekologického a onkologického onemocnění * Omyly, mýty a praktické tipy * Kontraverzní názory odborníků * Mamograf a jeho alternativy * Sdílení osobních zkušeností * Vědomí souvislostí * Souběžně s kurzem je možné snímkování prsou termokamerou u Blanky Třískové.
 
Více informací: Děkujeme za váš zájem!

 

kurz s Mgr. Ivetou Kučerovou, autorkou programu Péče o prsa, certifikovanou lektorkou metody 3×3 a kurzů pro ženy s čtrnáctiletou praxí, nezávislou publicistkou a jejími spolupracovníky

 

Můj osobní příběh Mám zdravá a šťastná prsa

Článek k tématu O prsech a síle citlivosti

 

    

 

 

 

 

Ohlasy na kurz Zdravá a krásná prsa

Nadchly mě především okamžiky, kdys propadla vášni – tam je Tvoje síla. Máš dar propojit faktické informace, které není snadné získat vlastními zkušenostmi a ty pak s nakažlivým zaujetím předávat

Linda Nollová, maminka a autorka cyklického diáře – Lunáře

 

Přišla jsem si na kurz skutečně plně prožít svou potřebu "vzít si svá prsa zpět". Bylo to velice příjemné, po meditaci Venuše jsem nemohla spát, tak jsem místo spánku hladila růžovým olejem své poklady.

Barbora Zemanová, maminka a lektorka kurzů pro ženy

 

Děkuji za dnešní nakousnutí obsáhlého tématu Zdravá a krásná prsa na festivalu. Hodinka uběhla jak voda a já zjistila, jak velmi má téma blízko k antikoncepci a jak neprobádaná oblast to je! Ivet, držím Ti pěstí a moc se těším na prodlouženou variantu přednášky, velmi jsi mě dnes oslovila a jsem vděčná, že jsem šla! Líbí se mi tvůj přístup sdílení, vtažení do děje a odbornost, jakou tématu dáváš. Zároveň i to, jak vyjadřuješ úctu a otevřenost směrem k ženám. Jsi pro mě inspirací a jak jsem řekla, maminkou ženských kruhů.
Adéla Nováková, autorka knížky Život bez hormonální antikoncepce

 

Velmi s tématem souzním a jsem ráda, že jsem přišla, sdílela a naslouchala. Už poté, co jsem se přihlásila, přišla inspirace a po kurzu nová. A také vědomí, že bez vědomé péče o svá ňadra nejsem schopna se propojit se světem mé pánve. Děkuji!

Katka Šauflová

 

Škoda, že to byla zkrácená verze *, spoustě témat bych ráda věnovala víc pozornosti. Pro mě bylo u přednášky cenné, že byla podložená spoustou materiálů, takže měla i vysokou výpovědní hodnotu – různé citace lékařů a jiných osobností, výňatky z knih, uvedené studie, bohatý obrazový materiál…Takže celkově velmi profesionální a komplexní. Přinesla spoustu podnětů pro zamyšlení – jak se pohled na prsa měnil v průběhu staletí, jak se ženy nechaly doslova i obrazně "sešněrovat", jak necitlivě se k jejich prsům přistupovalo během veřejných operací…a pak samozřejmě ten velký počet otazníků u diagnostických metod, kde je automaticky předpokládáno, že se žena nebude ptát a zkoumat, ačkoliv má mnohem více možností, než je v našem povědomí.

Michaela Pavlíková, průvodkyně vztahem k jídlu a tělu

* Michaela ze zúčastnila dvouhodinové přednášky

 

Kurz s Ivetou byl pro mě vstupem do oblasti, která je potřeba otevřít pro co nejvíce žen. Naše prsa jsou emoční barometr a to jak je vnímáme, to zda je máme rády, vážíme si jich a pečujeme o ně, poukazuje i na to, jak jsme srovnané se svým ženstvím a se svou minulostí. Myslím, že je nesmírně důležité mluvit o tom, co pro nás prsa znamenají. Jak o ně skutečně pečovat a jaká je primární prevence před onemocněním. Screening je péče, která v podstatě přichází pozdě. Moc Tě podporuji v tomto počinu Ivetko a zvu Tě k webináři na téma ženské zdraví.

Katka Juřenčáková, lektorka kurzů pro ženy a páry, autorka projektu Přirozená antikoncepce

 

Štastná prsa jsou zdravá a krásná jsou neziskovým, obecně prospěšným projektem.

Zaplacením kurzovného přispíváte na úhradu nákladů a další pokračování projektu. Jeho součástí je sběr objektivních informací o diagnostických metodách a spolupráce s předními odborníky v tomto a souvisejících oborech v České republice i v zahraničí. Vítáme spolupráci na rozvoji programu – především z oblasti IT, marketingu.

 

Děkujeme a těšíme se na Vás

Iveta Kučerová & tým pro Živou radost

www.ivetakucerova.cz

www.zivaradost.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kurzy
Transparentní účet

Transparentní účet pro Živou radost: 661888/5500

Sledujte nás
Facebook