Dotek s láskou a úctou

Dotekový rituál pro Vás připravím osobně na míru – podle Vašeho přání a vzájemného naladění. Jeho součástí je především laskavá a ženskost hýčkající masáž, která může zahrnovat rituál probouzení smyslů či sensuální olejovou masáž. Podle domluvy lze vlastní masáž propojit s meditací, navýšením ženské energie prostřednictvím tantrické jógy Mohendžodáro nebo harmonizací čaker.
Na začátku Vám nabídnu šálek dobrého čaje nebo omlazující zelený elixír a budu naslouchat Vašim přáním a potřebám. Popovídíme si také o vašich osobních hranicích – toho co vám je a co není příjemné.

Intimita je pro mě především intimní spojení s životem ve mě.
Alan Lowen
Laskavá či tantrická masáž je založena na respektu. Svolení k vědomému vstoupení do intimní oblasti (kterou může být pro ženu třeba ušní lalůček) dává při úvodní rozmluvě přijímající. Ta si určuje své hranice a může je kdykoliv během masážního rituálu měnit.

Dávající je v tomto smyslu ve službách přijímající a je tu proto, aby ji napomohla k vstoupení do vlastní ženské síly. Celostní masáž, laskavá pozornost a péče věnovaná místům, na která často zapomínáme, má přirozený průběh a léčivé účinky. Navyšuje životní energii a podporuje její plynulou cirkulaci v těle. Napomáhá k narušení a postupnému odstraňování patologických bloků v jednotlivých orgánech. Přispívá k vytvoření otevřeného a přijímajícího vztahu k vlastní intimitě.

Při práci vědomým dotekem čerpám ze zkušeností získaných v kurzech reflexní terapie, thajských a tantrických masáží, tantry a Mohendžodára, ale především jsem vedena svou intuicí. Pracuji s principem takzvaného vnitřního ženství a mužství, který je obsažen v těle každé z nás. Masáž v tom smyslu pomáhá k harmonizaci vnitřní rodiny.

Jony je možné poeticky nazvat jako místo, kde se tělo a duše nerozezná. Často se jí – i v myšlenkách – dotýkáme bez potřebné lásky, něhy a úcty.

Noelle Chatelet: Žena vlčí mák

Podle domluvy dávající a přijímající má masáž více relaxační, hravý nebo léčivý charakter. Může zahrnovat intimní části těla – společností často tabuizovaný a opomíjený prostor ženských prsou a joni.

Podpora Vašeho záměru
Navýšenou životní energii lze proměnit v tvůrčí sílu a vědomě ji směřovat, podpořit určitý záměr, plnění Vašich tužeb a snů. Proces transformace osobní síly, který vychází z šamanských tradic, může být dalším stupněm společné práce a vyžaduje aktivnější účast na procesu – například při ujasnění záměru. V případě zájmu Vám podám podrobnější informace.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kurzy
Transparentní účet

Transparentní účet pro Živou radost: 661888/5500

Sledujte nás
Facebook