Co opravdu potřebujete a co ne

Potěšení uzdravuje. Nepotřebujete léta trvající rozhovory ani terapii, ba ani tvrdou kázeň a komplikované techniky. Nedělejme si život ještě komplikovanější. Ženská stránka se uzdraví nejlépe v přirozenosti a jednoduchostiMaitreyi Piontek, autorka Tao ženy a má učitelka

Jsem průvodkyní k tomu, abyste byly živé, zdravé a šťastné; abyste byly samy sebou a na své cestě potřebovaly co nejméně průvodců. Ale také také k tomu, abyste ve správnou chvíli uměly přijmout pomoc a podporu. A k tomu, abyste v sobě našly ženskou moudrost situace rozlišit. 

Při konzultacích a kurzech předávám to nejdůležitější, co jsem se naučila za pětadvacet let vzdělávání v oblasti ženského zdraví a osobního rozvoje a téměř padesát let mého života – v kombinaci se zdravým selským rozumem.

Iveta Kučerová

 

*Jsem lektorkou celostní metody 3×3 Školy pánevního dna a jógy pro ženy s desetiletou praxí. Mé konzultace a kurzy pro ženské zdraví navštívilo více jak 1000 žen – to ale není tak důležité jako jejich – Vaše spokojenost. Více o mé práci a vášni se dozvíte ve videu Živá a krásná. V současné době se věnuji především osobním konzultacím a kurzům v komorních skupinách.

*Mám osobní zkušenost s řadou zdravotních problému a s níže uvedenými metodami při jejich léčení. Znám hranice technik a spolupracuji s celostními lékaři a terapeuty.

*Konzultace a kurzy vedu s respektem k Vaší osobnosti a životnímu příběhu, s vděčností za smysluplnou práci.

K mým učitelkám patří Maitreyi Piontek ze Švýcarska, autorka knihy Tao ženy, Renata Sahani Skálová, autorka konceptu Školy pánevního dnaa Ludmila Chrášťanská. Jsem absolventkou programu MInerva 21, díky kterému se mou mentorkou stala Radka Dohnalová, zakladatelka společnosti Atairu.

Jsem certifikovanou lektorkou Školy pánevního dna, patřím k první generaci lektorek, kterým Renata Sahani Skálová předala celostní a evropsky unikátní metodu 3 x 3 péče o pánevní dno a ženské zdraví. Učení, které propojuje poznatky západní fyzioterapie a východních nauk, rozvíjím na svých kurzech v kombinaci s uměním ženské jógy, znalostmi z bioenergetiky, psychosomatiky a zdravým selským rozumem – tím, co jsem vyzkoušela na vlastní kůži během dosavadního života.

Připravuji konzulace a kurzy pro ženy, které chtějí žít v souladu se svou podstatou, rozvinout sebelásku a navýšit sebe vědomí, zpevnit pánevní dno, uvolnit napětí, předejít inkontinenci a gynekologickým obtížím, zharmonizovat svůj menstruační cyklus, získat více energie a sebe vědomí nebo se připravit na početí dítěte.

Připravuji přednášky spojené s videoprezentací a kurzy Zdravá a krásná ženská prsa aTajemství pánevního dnapohledem Západu i Východuv kontextu ženského zdraví, cykličnosti, hormonální rovnováhy, sexuality, mateřství a moudrosti

* v souvislostech celého těla, v případě pánevního dna tří pater těla ( chodidla – pánevní oblast – krční páteř)   

*  třech rovin osobnosti (fyzická, emoční a energetická)

*a životního příběhu v psychosomatických souvislostech.

Narodila jsem se v roce 1970 a vystudovala Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze. Devět let jsem působila jako ředitelka obecně prospešné společnosti KID, v nadační činnosti při Klinice dětské hematologie a onkologie FN Motol a při přípravě motivačních a arteterapeutických programů pro pacienty i jejich rodiče.

Absolvovala jsem kurzy a výcviky Gynekologie pro fyzioterapeuty, Pánevní dno v rámci systému Spiraldynamik, Základy komplexního – psychosomatického přístupu ve fyzioterapii či Emoční restart (Emotional release).  

Kurz léčení porodních traumat Julliana Gustavsona (USA ) Transitions, kurzy primární terapie lektorů Swarup a Premartha, Lektorský výcvik vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství a Smyslové perinatální cvičení pro práci s těhotnými a ženami po porodu, čtyřletý výcvik ženské jógy Mohendžodáro MUDr. Moniky Sičové, řadu dalších kurzů a výcviků v oblasti klasické, lunární, hormonální jógy a bioenergetiky

Pracují se synergíí kruhu, absolvovala jsem výcvik Lektorký kruh. Mám zkušenosti s přípravou žensko – mužských kruhů ( ve spolupráci například s Martinem Švihlou či Brettem Slanky )

Skupinové programy pro ženy vedu od roku 2008, od roku 2010 poskytuji také individuální konzultace a výuku Školy pánevního dna. Připravuji prenatální ošetření Metamorfóza – pro ženy, muže a děti, se záměrem uvolnit emoční napětí a disharmonie v těle a minimalizovat vliv vzorců vzniklých v ranných obdobích života na jeho další průběh.

Jsem zakladatelkou projektu Živá radost pro ženské zdraví a zdravé mateřství  – na kterém jsem spolupracovala či spolupracuji s lékaři ( MUDr. Libuše Housová, MUDr. Helena Máslová, MUDr. Vladislav Chvála, Centrum komplexní péče Dobřichovice ) a odborníky z České republiky  ( Bc. Kateřina Juřenčáková ) i ze zahraničí ( Andre Jacomet, Alan Lowen ). Věnuji se projektu Život i bez dítěte ( ve spolupráci s Tamarou Melissou, MUDr. Helenou Máslovou, RNDr. Lenkou Kočí )

V současnosti působím především v Praze ( ve studiu Šafránka), v Mladé Boleslavi ( v hotelu Galatea) a v Dobřichovicích u Prahy

Více podrobností a aktuální data kurzů se můžete dozvědět na www.zivaradost.cz

Přeji Vám zdraví a živou radost ze života

a těším se na setkání

Mgr. Iveta Kučerová

zenske@centrum.cz / 603 152 194 / www.zivaradost.cz

Foto: Zuzana Zoňová a  Eva Zajic

 
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
Kurzy
Transparentní účet

Transparentní účet pro Živou radost: 661888/5500

Sledujte nás
Facebook