Máte vedle sebe toho pravého?

Pochybujete o tom? Nebo po opravdovém partnerovi zatím jen toužíte? * Může být žena zdrojem mužské síly?

Mužský princip je vyčerpaný, říká Jan Bílý, muž, který pokřtil první české vydání Cesty pravého muže samurajským mečem. Napsala jsem tehdy o tom ženskou zprávu a v anketě položila otázku: Co je podle vás nejdůležitějším zdrojem mužské síly?

Zdroj je vždy v mužích – kamarádech, přátelích, bratrech a potom samozřejmě v otci a mužských předcích. Žena může být v tomto případě inspirací, ale nikdy ne zdrojem. Jan Bílý 

Když chlap otevře své srdce a mluví upřímně, sundá si ochrannou masku. Dušan Jurčík

Svoboda. Barbora Nádvorníková

Matka země a otec nebe. Robert Gajdoš, vydavatel knihy

Nejvýznamnějším zdrojem je samota, meditace a propojení v mužském kruhu. Zdeněk Weber

Zdrojem mé síly je poslání. To že mohu muže podporovat na jejich cestě. Richard Vojík

Bůh. Muž se obvykle opírá o otce, ale to je vlastně zmenšenina Boha. V konečném důsledku se muž opírá o Něj – ve smyslu hodnot, vyššího vedení, toho, co nás přesahuje a čemu muž slouží. Tereza Kalinová

Často se na kurzech setkávám s ženami, které hledají pravého muže, nebo už partnera mají, ale jsou nespokojené a pochybují ( je to ten pravý? ) nebo se snaží svého partnera změnit. 

Podle zpráv z centrály projektu Cesta pravého muže opravdových mužů přibývá – jen loni navštívilo webináře nebo živá setkání v rámci programu 16 000 odvážných mužů  (a také žen – videa a články jsou zajímavé a výživné pro pochopení druhé poloviny lidstva i pro náš vnitřní mužský princip) . Absolvovala jsem ho také já se svým přítelem A.V. 

Většinu ze sedmi lektorů programu – především Martina Švihlu, Janko Poláka, Zdeňka Webera, Richarda Vojíka – znám osobně, takže vám je a vašim mužům, těm současným i budoucím,  doporučuji. V těchto dnes začíná nový ročník programu, který obsahuje pro muže sedm výzev a sedm důležitých témat k zpracování –  Sebevědomí, Vztah k otci, Životní vize, Sexualita a vztah k ženám, Tělo a mužská síla, Bohatství a prosperita. Součástí je také třídílný videoprogram – 7 věcí, které odsávají z dnešních chlapů sílu. Kéž by tohle patřilo k základnímu vzdělání mužů!

Na webových stránkách Cesta pravého muže můžete nahlédnout do programu, získat první videa zdarma a pak do toho jít naplno.

přítomnost ženy

P.S. Mám vedle sebe právě takového muže, jakého si zasloužím

Iveta Kučerová, Dobřichovice

www.ivetakucerova.cz

www.zivaradost.cz

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
Kurzy
Transparentní účet

Transparentní účet pro Živou radost: 661888/5500

Sledujte nás
Facebook