5 (100%) 3 votes

Advokátka Martina, lékařka Helena, obchodní ředitelka Jana a fyzioterapeutka Eva o kurzu Tajemství pánevního dna / cyklu Živá a krásná

Další ohlasy žen najdete ve videu Živá a krásná

Po letech mám čistý nález na děložním čípku
Několikrát jsem v minulosti slyšela, že bych měla být víc ženou, ale já prostě nevěděla, jak a co mám dělat. V poslední půlroce – během kurzu Živá a krásná – jsem se víc ponořila do sebe a všechno tak nějak hezky zapadlo do sebe. Potřebovala jsem si nutně vyřešit jednu letitou záležitost, která se se mnou táhla a světe div se, podařilo se mi to ( díky kurzu, novému náhledu na život, změně postojů k sobě a okolí) a po letech mám úplně čistý nález na děložním čípku, roky jsem s ním měla závažné problémy.
Martina, advokátka, absolventka kurzu Ženské pánevní dno a půlročního kurzu Živá a krásná

 

 

 

Díky tomuto semináři jsem si uvědomila, že je možné přivést do mého života více síly, energie a harmonie prostřednictvím zdravého pánevního dna. Kromě zajímavých a užitečných informací byla na semináři i skvělá společnost úžasných žen v čele s citlivou lektorkou Ivetou.

Jana, obchodní ředitelka

 

V ordinaci jsem dospěla ke stejnému názoru. Souhlasím s vaším poznatkem, že pánevní dno není třeba posilovat, ale naopak uvolňovat. Žijeme ve společnosti, která je zaměřená na výkon, ale klíč k ženskému zdraví je přesně opačný. V mé ordinaci jsem dospěla ke stejnému závěru – je třeba více odpočívat, dát léčivým procesům svůj čas. Toto vědomí v současném světě chybí a oceňuji aktivitu, která ženy v tomto smyslu inspiruje a probouzí. Odešla jsem z kurzu velmi uvolněná a odpočinutá a považuji ho za užitečný, přestože sama nesomatizuji psychosomatické problémy v pánevní oblasti.                                                                              

MUDr. Helena Máslová, psychogynekoložka a matka tří dětí

 

Štavnaté a výživné, úžasné prostory a hlavně skvělé vedení – díky Iveto.

Eva Fonferová Hlušičková, fyzioterapeutka Centra komplexní péče Roseta

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
Kurzy
Transparentní účet

Transparentní účet pro Živou radost: 661888/5500

Partneři

Cesta pravého muže
Centrum komplexní péče

Sledujte nás
Facebook