Metamorfóza: Výsledek na jedničku s hvězdičkou

Bylo to velmi zajímavé a příjemné. V průběhu masáže se mi dočistilo několik záležitostí spojených s mým prenatálním obdobím.

Tamara Melissa
lektorka kurzů a rituálů pro ženy

 

Po ošetření jsem cítil, že jsem znovu ve své střední linii, že můžu dobře dýchat páteřním kanálem a vrátit se tak k mým zdrojům. Předtím jsem toho nebyl schopen (měl jsem energeticky neprůchodný solar a pupečník – který úzce souvisí s porodem) a stav rovnováhy mezi pravou a levou polovinou těla jsem hledal. Takže to je výsledek na jedničku s hvězdičkou.

Po celou dobu Metamorfózy jsem zažíval různé dynamiky tepla v těle  – například v kosti křížové, v pánvi, na krční páteři, v hlavě. Tlak přecházel v rozvolnění a pohyb, poté se objevil volný prostor nebo expanze. Ošetření má podobný průběh jako při craniosakrální biodynamice a jeho nejdůležitějším aspektem je vědomá pozornost terapeuta.

Ve vlnách přicházely chvíle, kdy jsem se cítil opravdu nádherně.

V okamžiku „narození“, se objevil velký příval potence. Ošetřovala jsi pravou nohu a bylo to zřejmě právě v okamžiku porodu, když se jakoby utvořil kanál od chodidla po kyčel, skrz pánev do lumbosakrální oblasti, tedy tam, kde pramení kundalini energie. Začala mnou nádherně proudit a došlo k její expanzi. Ten zážeh a vzedmutí potence bylo úžasné.

Petr Beneš, 43 let, terapeut kraniosakrální terapie

 


Je to jemná a zároveň silná metoda. Její učinek mě příjemně překvapil,

Ladislav, 42 let, kouč

 


Cítila jsem silné vibrace v obličeji a bylo to neskutečně příjemné. Zvláštní energetické víry na krku, spodním a horním rtu, na tváři. Velmi mě to uklidňovalo, podobně jako sání od mámy

Dana, 52 let

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
Kurzy
Transparentní účet

Transparentní účet pro Živou radost: 661888/5500

Sledujte nás
Facebook