Lepší být živá a krásná než mrtvá a ošklivá *
5 (100%) 1 vote

Ženské kruhy mi mnohokrát pomohly – v období kdy jsem nebyla v kontaktu sama se sebou, po rozvodu, v nemoci – bezmoci, v době přijímání bezdětnosti – jako zrcadlo i způsob znovu se napojit na mé vnitřní vedení. Daly mi praktické rady, sílu i moudrost ženského společenství, podpořily mě v tom vzít život do svých rukou.

Tanec pro radost, meditace pro uklidnění a projasnění myšlenek, ženská jóga Mohendžodáro pro novou energii a odvahu začínat, Škola pánevního dna pro celostní péči o tělo i duši, bioenergetická cvičení pro uvolnění, Tao ženy pro vycentrování a hluboké ženské léčení, sdílení a spolubytí v léčivém kruhu – vše jsem nejdřív mnohokrát vyzkoušela na vlastní kůži a pak začala předávat dál – v kurzech v Praze a později v Mladé Boleslavi, městě, kde jsem se narodila, v Dobřichovicích – tam, kde bydlím, v Plzni, Berouně, Znojmě a Dolních Věstonicích.

Můj kurz Živá a krásná v průběhu uplynulých devíti cyklů absolvovalo několik lékařek a fyzioterapeutek, porodní asistentka, diplomatka, advokátka, místostarostka, řada manažerek, ženy toužících po miminku ** i ty, co si potřebují odpočinout od mateřské dovolené, mladé dívky řešící antikoncepci, vnučka s babičkou, ženy před i po menoupauze, moudré ženy – počínaje mou šestaosmdesátiletou mámou.

 

 

Znovu ve své síle a zároveň s velkou pokorou svolávám ženský kruh Živá a krásná, tentokrát s tématem Ženská tajemství.

Speciálně Vám doporučuji kurz Měsíční tajemství – o cykličnosti a ženské síle 14. března v Mladé Boleslavi a první jarní víkend Oheň v těle ženy, který povedu spolu s Ivanou Robošovou, ajurvédskou terapeutkou, specializující se na výživu a ženskou krásu – 24.-25. března.

V Dobřichovicích u Prahy, místě kde nyní bydlím, začínáme 7. března videopřednáškou na téma Zdravá a krásná prsa, kurz Živá bude pokračovat ve středy večer 1 x 14 dní.

 

* Lepší být živá a zdravá než mrtvá a ošklivá – poznamenal manžel jedné z žen, která se chtěla zúčastnit kurzu – a zaplatil jí ho. Později mi při závěrečné zahradní slavnosti, tak trochu s omluvou, řekl: Už dobře tomu rozumím, proč se kurz tak jmenuje, je tu tolik krásných žen… Jeho partnerka získala v průběhu kurzu větší sebedůvěru, pár pak odvahu přestěhovat se na Moravu a začít tam nový život.

** Mám radost ze všech dětí, které se i díky kurzu narodily, přišly na svět přirozenější cestou a možná žijí s láskyplnější maminkou, v harmoničtější rodině.

Iveta Kučerová

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
Kurzy
Transparentní účet

Transparentní účet pro Živou radost: 661888/5500

Partneři

Cesta pravého muže
Centrum komplexní péče

Sledujte nás
Facebook