Kdo jsem

Mgr. Iveta Kučerová

 * Jsem zakladatelkou Školy pro Ženy Živá a krásná, certifikovanou lektorkou celostní metody 3×3 Školy pánevního dna a lektorkou jógy pro ženy s desetiletou praxí. Mé kurzy navštívilo více jak 900 žen. V současné době se věnuji především individuálním konzultacím a kurzům v komorních skupinách.

* Mám osobní zkušenost s řadou zdravotních problému a níže uvedených metod při jejich léčení. Znám hranice technik a spolupracuji s celostními lékaři a terapeuty.* Konzultace a kurzy vedu s úctou k vašemu životnímu příběhu a s vděčností za smysluplnou práci.

K mým váženým učitelkám patří Maitreyi Piontek ze Švýcarska, autorka knihy Tao ženy a Abeceda nové ženskosti, Renata Sahani Skálová, autorka konceptu Školy pánevního dna a Ludmila Chrášťanská. Jsem absolventou programu MInerva 21, díky kterému se mou mentorkou stala Radka Dohnalová, zakladatelka společnosti Atairu.

Jsem certifikovanou lektorkou Školy pánevního dna, patřím k první generaci lektorek, kterým Renata Sahani Skálová předala celostní a evropsky unikátní metodu 3 x 3 péče o pánevní dno a ženské zdraví. Učení, které propojuje poznatky západní fyzioterapie a východních nauk, rozvíjím na svých kurzech v kombinaci s uměním ženské jógy, znalostmi z bioenergetiky, psychosomatiky a zdravým selským rozumem – tím, co jsem vyzkoušela na vlastní kůži během dosavadního života.

Založila jsem školu Živá a krásná pro ženy, které chtějí žít v souladu se svou podstatou, zpevnit pánevní dno, uvolnit napětí, předejít inkontinenci a gynekologickým obtížím, zharmonizovat svůj menstruační cyklus, získat více energie a sebe vědomí nebo se připravit na početí dítěte.

Připravuji přednášky spojené s videoprezentací a kurzy Zdravá & krásná ženská prsa a Tajemství pánevního dna pohledem Západu i Východu v kontextu ženského zdraví, cykličnosti, hormonální rovnováhy, sexuality, mateřství a moudrosti

* v souvislostech tří pater těla ( chodidla – pánevní oblast – krční páteř)

*  třech rovin osobnosti ( fyzická, emoční a energetická )

* a životního příběhu v psychosomatických souvislostech.

Narodila jsem se v roce 1970 a vystudovala Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze. Devět let jsem působila v nadační činnosti při Klinice dětské hematologie a onkologie FN Motol – při přípravě motivačních a arteterapeutických programů pro pacienty i jejich rodiče.

Absolvovala jsem kurz léčení porodních traumat Julliana Gustavsona (USA ) Transitions, kurzy primární terapie lektorů Swarup a Pramartha, Lektorský kurz vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství a Smyslové perinatální cvičení pro práci s těhotnými a ženami po porodu, čtyřletý výcvik ženské jógy Mohendžodáro MUDr. Moniky Sičové, řadu dalších kurzů a výcviků v oblasti klasické, lunární a hormonální jógy, bioenergetiky a komunikace – mj. Gynekologie pro fyzioterapeuty, Základy komplexního – psychosomatického přístupu ve fyzioterapii či Emoční restart (Emotional release).

Pracují se synergíí kruhu, absolvovala jsem výcvik Lektorký kruh. Mám zkušenosti s přípravou žensko – mužských kruhů ( ve spolupráci například s Martinem Švihlou či Brettem Slanky )

Skupinové programy pro ženy vedu od roku 2008, od roku 2010 poskytuji také individuální konzultace a výuku Školy pánevního dna. Připravuji prenatální ošetření Metamorfóza – pro ženy, muže a děti, se záměrem uvolnit emoční napětí a disharmonie v těle a minimalizovat vliv vzorců vzniklých v ranných obdobích života na jeho další průběh.

Jsem zakladatelkou projektu Živá radost pro ženské zdraví a zdravé mateřství  – na kterém jsem spolupracovala či spolupracuji s lékaři ( MUDr. Libuše Housová, MUDr. Helena Máslová, MUDr. Vladislav Chvála, Centrum komplexní péče Dobřichovice ) a odborníky z České republiky ( Bc. Kateřina Juřenčáková ) i ze zahraničí ( Andre Jacomet, Alan Lowen ). Věnuji se projektu Život i bez dítěte ( ve spolupráci s Tamarou Melissou, MUDr. Helenou Máslovou, RNDr. Lenkou Kočí )

V současnosti působím především v Praze ( studio Fusion Therapy), Mladé Boleslavi ( wellness centrum Galatea) a Dobřichovicích u Prahy

Více podrobností a aktuální data kurzů se můžete dozvědět na www.zivaradost.cz

Přeji Vám živou radost ve Vašem životě a těším se na setkání

Mgr. Iveta Kučerová

zenske@centrum.cz

603 152 194

www.zivaradost.cz

Foto: Zuzana Zoňová

 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kurzy
Další kurzy
Transparentní účet

Transparentní účet pro Živou radost: 661888/5500

Partneři

Cesta pravého muže
Centrum komplexní péče

Sledujte nás
Facebook