Živé pánevní dno a bylinky
5 (100%) 1 vote
nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 12/02/2015
17:15 - 19:15

Místo konání
Studio Osm

Kategorie


Živé pánevní dno a bylinky

Motto: Pomaleji, níž, jemněji – MUDr. Jan Hnízdil *

Mgr. Iveta Kučerová, akreditovaná lektorka Školy pánevního dna a Magdaléna Dobromila Staňková, autorka knížky Bylinky pro děti a maminky – o návratu k zdravému ženství a životní harmonii.

Jak zpevnit pánevní dno – například po porodu? Uvolnit napětí? Předejít inkontinenci a gynekologickým obtížím? Vyčistit organismus po užívání hormonální antikoncepce? Jak žít v souladu s rytmem svého těla a s ženskou podstatou? Jak získat víc životní energie? Mít větší potěšení z milování? Připravit se na početí miminka? Na úvodním večeru k celodennímu kurzu Živé pánevní dno ( 21. března v pražském Studiu Osm – www.studioosm.cz ) v cyklu Živá, krásná a bylinková, vás seznámíme se cvičením a bylinkami nápomocnými na cestě k ozdravění pánevního dna, k uvolnění a potěšení ze života. Součástí programu bude ochutnávka celostní metody 3×3 ze Školy pánevního dna, bylinek ze zahrádky Magdalény Dobromily a prostor pro vaše otázky.

Cena : 250

Místo v ženském kruhu je nutné si předem rezervovat – prostor je komorní a počet míst je pro vaší pohodu limitován – uhrazením částky na účet:

Bankovní účet pro platbu kurzů: 670100-2208766709/6210

Do zprávy příjemci prosím uveďte své jméno, místo a datum kurzu a poté napište krátkou zprávu na zenske@centrum.cz o zaslání platby.

Vezměte si s sebou pohodlné oblečení pro cvičení a sezení na zemi

* Motto je inspirováno pasáží z knihy MUDr. Jana Hnízdila Zaříkávač nemocí: * Pokud chceme přirozený život na zemi, pokud má být naším cílem ideál tělesné krásy a duševní harmonie, musíme změnit základní lidské hodnoty. K dosažení rovnováhy nevede "Citius, altius, fortius" ( Rychleji, výše, silněji), nýbrž Tardius, demessius, infirmius ( Pomaleji, níže, menší silou )

Rezervace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kurzy
Transparentní účet

Transparentní účet pro Živou radost: 661888/5500

Partneři

Cesta pravého muže
Centrum komplexní péče

Sledujte nás
Facebook