Štastná – o prsou, péči a kráse / poslední místa
4.9 (98.95%) 19 votes
mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 17/08/2019
10:00 - 19:00

Místo konání
Studio Loona

Kategorie


Den pro štastná prsa

& živou a zdravou ženu

Video Živá a krásná

 

 

letní speciál kurzu

s Ivetou Kučerovou & inspirativními hosty

 

Prožitkový kurz, při kterém získáte důležité informace

a inspiraci pro život ve zdraví, sebelásce a beze strachu.

+

Jarmark potěšení

Umělecká dílna Markéty Prchalové – zdobení ženského těla hennou * Orientální tanec ňader se Zdeňkou * Lahodné raw dobroty, slané koláče, pomazánky, krekry a sladké kuličky * Voňavý stánek Petry Zemanové – Víly ve městě – parfémy na míru * Zdraví přátelské deodoranty * Laskavé – neinvazivní snímání prsou termokamerou a Blankou Třískovou  * Burza podprsenek * Aroma masáž se Zuzanou *

 

 

Ženská prsa jako zdroj potěšení a síly * O souvislostech celého těla, emocí a vašeho životního příběhu * O primární prevenci onemocnění * Od strachu k sebelásce a sebepřijetí * Mýty a praktické tipy pro krásná ňadra * O citlivosti * Automasáže, cvičení a další vychytávky  *  Podprsenka ano či ne? * Kontraverzní názory odborníků na téma mamograf  * sdílení osobní zkušenosti s alternativními vyšetřeními * zajímavosti z dějin prsou vědomí souvislostí

 

 

Můj osobní příběh Mám zdravá a šťastná prsa

O síle citlivosti

   

V cyklu Živá a krásná

Videopozvánka Živá a krásná

s Mgr. Ivetou Kučerovou, autorkou kurzu Štastná prsa, lektorkou metody 3×3 Školy pánevního dna a kurzů pro ženy s jedenáctiletou praxí, spoluzakladatelkou programu primární prevence a nezávislou publicistkou.

Hosté kurzu:

 

Markéta Prchalová se zabývá zdobením hennou – uměleckou malbou na ženské tělo a rituály na podporu sebepřijetí. Bude vás inspirovat k sevědomému ženství a na přání Vám vykouzlí obrázek – tam kam budete chtít. Zvýhodněná cena od 100 Kč.

Petra Zemanová – Víla ve městě. Její vášní jsou esenciální oleje, ze kterých míchá přírodní kosmetiku a olejové parfémy podporující péči o tělo a spojení s kvalitami duše. Posdílí s vámi zkušenosti z cestu ke zdraví (nejen) prsou. A namíchá vám osobní parfém.

Blanka Třísková, terapeutka pracující s termokamerou. Během dne se můžete objednat ke snímkování prsou. Zvýhodněná cena pro účastnice 600 Kč, rezervaci místa je třeba udělat předem zasláním zprávy na zenske@centrum.cz,

 

Ohlasy na kurz Zdravá a šťastná prsa:

Nadchly mě především okamžiky, kdys propadla vášni – tam je Tvoje síla. Máš dar propojit faktické informace, které není snadné získat vlastními zkušenostmi a ty pak s nakažlivým zaujetím předávat

Linda Nollová, maminka a autorka cyklického diáře – Lunáře

 

Přišla jsem si na kurz skutečně plně prožít svou potřebu "vzít si svá prsa zpět". Bylo to velice příjemné, po meditaci Venuše jsem nemohla spát, tak jsem místo spánku hladila růžovým olejem své poklady.

Barbora Zemanová, maminka a lektorka kurzů pro ženy

 

Děkuji za dnešní nakousnutí obsáhlého tématu Zdravá a krásná prsa na festivalu. Hodinka uběhla jak voda a já zjistila, jak velmi má téma blízko k antikoncepci a jak neprobádaná oblast to je! Ivet, držím Ti pěstí a moc se těším na prodlouženou variantu přednášky, velmi jsi mě dnes oslovila a jsem vděčná, že jsem šla! Líbí se mi tvůj přístup sdílení, vtažení do děje a odbornost, jakou tématu dáváš. Zároveň i to, jak vyjadřuješ úctu a otevřenost směrem k ženám. Jsi pro mě inspirací a jak jsem řekla, maminkou ženských kruhů.
Adéla Nováková, autorka knížky Život bez hormonální antikoncepce

 

Velmi s tématem souzním a jsem ráda, že jsem přišla, sdílela a naslouchala. Už poté, co jsem se přihlásila, přišla inspirace a po kurzu nová. A také vědomí, že bez vědomé péče o svá ňadra nejsem schopna se propojit se světem mé pánve. Děkuji!

Katka Šauflová

 

Škoda, že to byla zkrácená verze *, spoustě témat bych ráda věnovala víc pozornosti. Pro mě bylo u přednášky cenné, že byla podložená spoustou materiálů, takže měla i vysokou výpovědní hodnotu – různé citace lékařů a jiných osobností, výňatky z knih, uvedené studie, bohatý obrazový materiál…Takže celkově velmi profesionální a komplexní. Přinesla spoustu podnětů pro zamyšlení – jak se pohled na prsa měnil v průběhu staletí, jak se ženy nechaly doslova i obrazně "sešněrovat", jak necitlivě se k jejich prsům přistupovalo během veřejných operací…a pak samozřejmě ten velký počet otazníků u diagnostických metod, kde je automaticky předpokládáno, že se žena nebude ptát a zkoumat, ačkoliv má mnohem více možností, než je v našem povědomí.

Michaela Pavlíková, průvodkyně vztahem k jídlu a tělu

* Michaela ze zúčastnila dvouhodinové přednášky

 

Kurz s Ivetou byl pro mě vstupem do oblasti, která je potřeba otevřít pro co nejvíce žen. Naše prsa jsou emoční barometr a to jak je vnímáme, to zda je máme rády, vážíme si jich a pečujeme o ně, poukazuje i na to, jak jsme srovnané se svým ženstvím a se svou minulostí. Myslím, že je nesmírně důležité mluvit o tom, co pro nás prsa znamenají. Jak o ně skutečně pečovat a jaká je primární prevence před onemocněním. Screening je péče, která v podstatě přichází pozdě. Moc Tě podporuji v tomto počinu Ivetko a zvu Tě k webináři na téma ženské zdraví.

Katka Juřenčáková, lektorka kurzů pro ženy a páry, autorka projektu Přirozená antikoncepce

 

 

 Cena kurzu: 1800 Kč

900 Kč – pouze dopolední informační část

900 Kč – pouze odpolední prožitková část a Jarmark potěšení

Snímkování termokamerou: Zvýhodněná cena pro účastnice kurzu: 600 Kč

Pro ostatní ženy: 1200 Kč

na vyšetření je třeba se předem přihlásit a přichystat.

Nekteré služby na jarmarku potěšení jsou zpoplatněny zvlášť.

 

rezervace místa platbou na účet: 670100-2208766709/6210
Variabilní symbol: 17082019
+ zašlete zprávu na zenske@centrum.cz či telefon 603 152 194

 

 

Děkuji a těšíme se na Vás

Iveta Kučerová & tým pro Živou radost

www.zivaradost.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rezervace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kurzy
Transparentní účet

Transparentní účet pro Živou radost: 661888/5500

Partneři

Cesta pravého muže
Centrum komplexní péče

Sledujte nás
Facebook