Štastná prsa – s Ivetou Kučerovou a MUDr. Helenou Máslovou
4.9 (98.57%) 14 votes
mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 10/03/2019
10:00 - 18:00

Místo konání
Studio Loona - pro regeneraci těla a duše

Kategorie


s Mgr. Ivetou Kučerovou, autorkou kurzu pro zdravá a krásná prsa 

a MUDr. Helenou Máslovou, gynekoložkou s vědomím souvislostí

 

 

Den pro zdravá a krásná prsa

Vyvážená směs prožitku a životně důležitých informací

Videopozvánka

 

 

Ženská prsa jako zdroj potěšení a síly * Od strachu k sebelásce a sebepřijetí * Mýty a praktické tipy pro krásná ňadra * O citlivosti * Automasáže, oleje a další vychytávky  *  Podprsenka ano či ne? * Kontraverzní názory odborníků na téma mamograf  * sdílení osobní zkušenosti s alternativními vyšetřeními * zajímavosti z dějin prsou vědomí souvislostí

 

Můj osobní příběh Mám zdravá a krásná prsa

Hostem dne bude MUDr. Helena Máslová,
psychogynekoložka, šarmantní žena a matka tří dětí
 
. Helena Máslová se zabývá ženským zdravím a plodností v psychochosomatických souvislostech. Média o ni píší jako o první dámě české psychosomatiky a rebelující lékařce. Je známá svou kritikou plošné hormonální antikoncepce a rutinních porodů, otevřeně mluví o vlivu farmaceutických firem na jednání českých lékařů. Vystudovala 1. LF UK v Praze.
 
Je dlouhodobou spolupracovnicí projektu Živá radost
pro ženské zdraví a zdravé ženství.
 
 
 
 

    V cyklu Živá a krásná

O tom, co nás ve škole neučili a matky nám neřekly

Videopozvánka Živá a krásná

s Mgr. Ivetou Kučerovou, autorkou programu Živá a krásná, certifikovanou lektorkou Školy pánevního dna a kurzů pro ženy s desetiletou praxí, nezávislou publicistkou

a jejími spolupracovníky a hosty

 

 

Ohlasy na kurz Zdravá a šťastná prsa:

Nadchly mě především okamžiky, kdys propadla vášni – tam je Tvoje síla. Máš dar propojit faktické informace, které není snadné získat vlastními zkušenostmi a ty pak s nakažlivým zaujetím předávat

Linda Nollová, maminka a autorka cyklického diáře – Lunáře

 

Přišla jsem si na kurz skutečně plně prožít svou potřebu "vzít si svá prsa zpět". Bylo to velice příjemné, po meditaci Venuše jsem nemohla spát, tak jsem místo spánku hladila růžovým olejem své poklady.

Barbora Zemanová, maminka a lektorka kurzů pro ženy, zakladatelka projektu Měsíc v nás

 

Děkuji za dnešní nakousnutí obsáhlého tématu Zdravá a krásná prsa na festivalu. Hodinka uběhla jak voda a já zjistila, jak velmi má téma blízko k antikoncepci a jak neprobádaná oblast to je! Ivet, držím Ti pěstí a moc se těším na prodlouženou variantu přednášky, velmi jsi mě dnes oslovila a jsem vděčná, že jsem šla! Líbí se mi tvůj přístup sdílení, vtažení do děje a odbornost, jakou tématu dáváš. Zároveň i to, jak vyjadřuješ úctu a otevřenost směrem k ženám. Jsi pro mě inspirací a jak jsem řekla, maminkou ženských kruhů.
Adéla Nováková, autorka knížky Život bez hormonální antikoncepce

 

Velmi s tématem souzním a jsem ráda, že jsem přišla, sdílela a naslouchala. Už poté, co jsem se přihlásila, přišla inspirace a po kurzu nová. A také vědomí, že bez vědomé péče o svá ňadra nejsem schopna se propojit se světem mé pánve. Děkuji!

Katka Šauflová

 

Škoda, že to byla zkrácená verze *, spoustě témat bych ráda věnovala víc pozornosti. Pro mě bylo u přednášky cenné, že byla podložená spoustou materiálů, takže měla i vysokou výpovědní hodnotu – různé citace lékařů a jiných osobností, výňatky z knih, uvedené studie, bohatý obrazový materiál…Takže celkově velmi profesionální a komplexní. Přinesla spoustu podnětů pro zamyšlení – jak se pohled na prsa měnil v průběhu staletí, jak se ženy nechaly doslova i obrazně "sešněrovat", jak necitlivě se k jejich prsům přistupovalo během veřejných operací…a pak samozřejmě ten velký počet otazníků u diagnostických metod, kde je automaticky předpokládáno, že se žena nebude ptát a zkoumat, ačkoliv má mnohem více možností, než je v našem povědomí.

Michaela Pavlíková, průvodkyně vztahem k jídlu a tělu

* Michaela ze zúčastnila dvouhodinové přednášky

 

Kurz s Ivetou byl pro mě vstupem do oblasti, která je potřeba otevřít pro co nejvíce žen. Naše prsa jsou emoční barometr a to jak je vnímáme, to zda je máme rády, vážíme si jich a pečujeme o ně, poukazuje i na to, jak jsme srovnané se svým ženstvím a se svou minulostí. Myslím, že je nesmírně důležité mluvit o tom, co pro nás prsa znamenají. Jak o ně skutečně pečovat a jaká je primární prevence před onemocněním. Screening je péče, která v podstatě přichází pozdě. Moc Tě podporuji v tomto počinu Ivetko a zvu Tě k webináři na téma ženské zdraví.

Katka Juřenčáková, lektorka kurzů pro ženy a páry, autorka projektu Přirozená antikoncepce

 

Cena kurzu: 1800 Kč

Rezervace místa platbou na účet: 670100-2208766709/6210
Variabilní symbol: 1032019
+ zašlete zprávu na zenske@centrum.cz
či telefon 603 152 194

 

Děkuji a těším se na Vás

Iveta Kučerová

www.zivaradost.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rezervace

1 800,00


Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kurzy
Transparentní účet

Transparentní účet pro Živou radost: 661888/5500

Partneři

Cesta pravého muže
Centrum komplexní péče

Sledujte nás
Facebook