Oheň v těle ženy
nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 24/03/2018 - 25/03/2018
10:00 - 18:00

Místo konání
Martjam Yoga

Kategorie


Ženská tajemství

jarní víkend pro rozzáření vnitřního ohně – vitalitu, omlazení a krásu

 

Tajemství pánevního dna & zdravých prsou s Ivetou Kučerovou, certifikovanou lektorkou Školy pánevního dna / sobota 24.3, 10-18 hod / host: Ivana Robošová

Oheň v těle ženy s Ivou Robošovou. specialistkou na ajurvédskou výživu a péči o krásu / neděle 25.3. 10-18 hod / host: Iveta Kučerová:

 

Vitalita * Plodnost * Potěšení * Moudrost

Kurz Ženská tajemství s Ivetou Kučerovou zahrnuje praktické tipy a cvičení pro uvolnění napětí, samoléčení a energetizaci pánevního dna a ženských orgánů * Kurz je přínosný pro ženy v jakémkoliv věku, které chtějí být více v kontaktu samy se sebou, připravují se na početí a porod dítěte, potřebují zpevnit pánevní dno, chtějí předejít gynekologickým problémům a inkontinenci, zharmonizovat menstruační cyklus, vyladit hormonální rovnováhu a ( či ) navýšit potěšení z milování * Součástí je výuka metody 3×3 ze Školy pánevního dna, která propojuje fyzioterapeutický, bioenergetický a psychosomatický přístup * Tipy jak účinně relaxovat * Škola všedního dne * V naší civilizaci se pánevnímu dnu věnujeme obvykle ve chvíli, kdy máme zdravotní problémy, existují ale kultury a staletími ověřené učení, která si váží našeho lůna jako zdroje energie, životní síly a potěšení  * Kurz je důležitý pro ženy každého věku, také jako prevence gynekologických problémů, speciálně pak pro budoucí maminky a ženy po porodu.

Speciální část kurzu bude tvořit téma Zdravá a krásná prsa – sebeláska a skutečná prevence zdravotních obtíží * praktické tipy a vychytávky na péči o ňadra * zajímavosti a perličky z dějin * kontraverzní názory na téma podprsenka ano či ne * mamograf ano či ne?

 

 

 

Zdraví * Krása * Živost * Potěšení z jídla

 

Oheň v těle ženy s Ivou Robošovou

Seznámíte se, za čím vším oheň ve vašem těle souvisí, jak ho můžete podpořit pomocí jídla, koření, bylin a dalších podpůrných technik. 

Získáte indikátory rovnováhy či nerovnováhy

Naučíte vás rozpoznávat kdy oheň hoří, doutná či nehoří

Program bude rozdělen na tři tematické okruhy:

  1. JSEM KRÁSNÁ –  jak síla našeho ohně ovlivňuje zdravý vzhled. Jak to udělat, abych viděla svoji krásu, čím to můžu podpořit, jak se mohu rozmazlovat. Jak se oheň projevuje na kvalitě kůže a může ovlivnit pozitivně či negativně stárnutí, tvorbu vrásek, pružnost, pevnost, lesk.
  2. MÁM MOUDRÉ TĚLO –  jak síla a kvalita ohně, pomáhá budovat imunitní systém tělu pomoci, jak je moudrost našeho těla přímo závislá na ohni našeho těla, jak oheň mohu ovlivnit pomocí koření, bylin, jídla a dalších podpůrných technik

       3.  MÁM VNITŘNÍ SVĚT – vydáme za tajemstvím svého nitra. Podíváte se na to, jaké vzorce chování vám brání, abyste žily svůj vlastní život podle svých vlastních představ. Jak naše nastavení ovlivňuje naše životy, brání či podporuje to, čeho chceme dosáhnout. Jak se můžeme naučit se svým vnitřním světem spolupracovat a jaké možnosti si touto spoluprací otevřeme. Jakými myšlenkovými vzorci a smýšlením o sobě budeme oheň těla podporovat a jakými ho budeme „hasit“.

 

Cena víkendu  2900 Kč

2750 Kč + 2750 Kč – dvojice žen ( kamarádky, maminka s dcerou, sestry )

Rezervace místa platbou na účet: 670100-2208766709/6210

Variabilní symbol: 24252018

+ zašlete zprávu na zenske@centrum.cz.

Děkujeme a těšíme se na Vás

 

Iveta Kučerová a Iva Robošová

Živá radost + Centrum Revital

 

Ohlasy na kurz Živá a krásná

Pánevní dno jako dvacítka

Ivet, právě dnes jsem byla na urogynekologické kontrole, rok po porodu. Paní doktorka mě opět potěšila: na to, že jsem měla děti později (ve 35 a 40 letech), mám prý pánevní dno jako dvacítka před dětmi. Řekla jsem jí o cvičení, které jsem se od Tebe naučila. Mezi námi, moc toho nenacvičím, každý den 1 – 2 minuty při kojení, ale evidentně to pořád funguje . Až budu moci zase volněji nakládat se svým časem, bude skvělé si to zopakovat na některém tvém ženském kurzu.

Ivana Hochelová, absolventka kurzu Ženské pánevní dno

Díky kurzu jsem si uvědomila, že je možné přivést do mého života více síly, energie a harmonie prostřednictvím zdravého pánevního dna. Kromě zajímavých a užitečných informací byla na semináři i skvělá společnost úžasných žen v čele s citlivou lektorkou Ivetou.

Jana, obchodní ředitelka

V ordinaci jsem dospěla ke stejnému názoru. Souhlasím s vaším poznatkem, že pánevní dno není třeba posilovat, ale naopak uvolňovat.* Žijeme ve společnosti, která je zaměřená na výkon, ale klíč k ženskému zdraví je přesně opačný. V mé ordinaci jsem dospěla ke stejnému závěru – je třeba více odpočívat, dát léčivým procesům svůj čas. Toto vědomí v současném světě chybí a oceňuji aktivitu, která ženy v tomto smyslu inspiruje a probouzí. Odešla jsem z kurzu velmi uvolněná a odpočinutá a považuji ho za užitečný, přestože sama nesomatizuji psychosomatické problémy v pánevní oblasti. 

MUDr. Helena Máslová, psychogynekoložka a matka tří dětí

* Komentář: Tento poznatek neplatí paušálně pro všechny ženy, některé potřebují pánevní dno zpevnit, v některých případech se jedná o kombinaci uvolnění tenze a aktivace svalů.

Díky kurzu jsem poprvé objevila své lůno – Monika, matka čtyř dětí

Štavnaté a výživné, úžasné prostory a hlavně skvělé vedení – díky IvetoEva Fonferová Hlušičková, fyzioterapeutka Centra komplexní péče Roseta

Další ohlasy

 

 

 

 

 

 

 

 

Rezervace

2 900,00


Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kurzy
Další kurzy
Transparentní účet

Transparentní účet pro Živou radost: 661888/5500

Partneři

Cesta pravého muže
Centrum komplexní péče

Sledujte nás
Facebook