Den pro Venuši 🌺🌺 živě
nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 08/08/2020
10:00 - 18:00

Místo konání
DObřichovický DOmek

Kategorie


 

Den pro Venuši 🌺🌺  opravdová dovolená

Všechno, co potřebujete vědět

 

 

 

Ano, dopřeji si to

Smyslné propojení – péče o prsa, pánevní dno a životní rovnováhu s Ivetou Kučerovou 🌺 osobní setkání v kruhu Laskavá k sobě  🌺 Bylinková oáza s Magdalénou Dobromilou  🌺 Poradenství duly Zuzany Kantorové, Magické začátky * Aroma touch masáže  🌺 Bonus: Večerní setkání u ohně * slunění a koupání se v Berounce.🌺

 

 

 

Milé a krásné ženy, je čas na osobní setkání. Srdečně Vás zvu k tomu, abyste si dopřála Den pro Venuši –  den jen pro Vás. Jeho program obsahuje to nejlepší z kurzů Zdravá a šťastná prsa a Tajemství pánevního dna

 

 

🌺 🌺 Smyslné propojení

Program dne

🌺 Štastná prsa – to nejlepší z online i živých kurzů prakticky 

🌺 Zdravé a živé pánevní dno – cvičení metody 3×3 pro ženské zdraví ve fyzických, emočních a energetických souvislostech

🌺 Smyslné propojení prsů a pánve – pro hormonální a životní rovnováhu.

 

Zvědomění, cvičení a uvolnění pánevním dna v souvislostech prsů a celého těla – zdraví, živosti, emocí a vašeho příběhu * praktické tipy pro život v ženském těle.

Kurz je vhodný pro navýšení potěšení ze života a také jako příprava na početí, doléčení následků porodu, zpevnění pánevního dna v každém věku, snížení stresu, prevence inkontinence, hormonální nerovnováhy, navýšení citlivosti a potěšení z milování.

 

Den jen pro Vás s Mgr. Ivetou Kučerovou, autorkou programu Zdravá a šťastná prsa, certifikovanou lektorkou metody 3×3 Školy pánevního dna.

ve spolupráci s Magdalénou Dobromilou Staňkovou a Zuzanou Kantorovou.

 

 

 

 

 

Den začneme probuzením energie v oblasti prsů, která je přirozeným zdrojem ženské energie a citlivosti. Oblast srdce a prsou vnímám jako důležitou pro otevření a oživení našeho vztahu k vlastnímu tělu, zdraví a potěšení.

 

 

 

 

Naši pozornost budeme postupně rozšiřovat do oblasti pánve, které se budeme věnovat s vědomím souvislostí hrudníku a celého těla, prozkoumávat ji, uvolňovat a procvičovat.

 

V naší civilizaci se pánevnímu dnu i prsům věnujeme obvykle ve chvíli, kdy otěhotníme nebo pocítíme zdravotní problémy, existují ale kultury a staletími ověřená učení, která si váží našich prsů a lůna jako zdrojů energie, životní síly a potěšení.

Cena: 2100 Kč

1700 Kč při přihlášení do 15. července

 

rezervace místa platbou na účet:

670100-2208766709/6210, v.s. 88

Těším se na Vás!

 

 

 

Mgr. Iveta Kučerová, akreditovaná lektorka Školy pánevního dna, zakladatelka projektu Živá radost, autorka a lektorka kurzu Štastná prsa jsou zdravá a krásná

www.ivetakucerova.cz + www.zivaradost.cz

 

 

 

 

 

Rezervace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kurzy
Transparentní účet

Transparentní účet pro Živou radost: 661888/5500

Sledujte nás
Facebook