Prenatální ošetření pro ženy, muže a děti

Nejjemnější způsob, jak uvolňovat vzorce vzniklé v  prenatálním období nabízí Metamorfóza – citlivé ošetření nohou, rukou a hlavy na reflexní zóně páteře, které nás vrací do období před naším narozením ( a také krátce před naším početím) a působí na energetické bloky vytvořené v tomto období.  Je vhodné pro ženy, muže i děti v každém věku, speciálně pak pro těhotné ženy a budoucí rodiče. Múže být důležitým krokem k uvědomění si, co je pro nás v této životní fázi důležité, ujasnění priorit a dalšího směřování. Účinek Metamorfózy se násobí při ošetření partnerů, dětí a rodičů nebo celé rodiny.

Ohlasy na ošetření najdete na http://www.zivaradost.cz/metamorfoza-vysledek-na-jednicku-s-hvezdickou/

Zakladatel metody britský naturopat a reflexní terapeut Robert St.John (1914-1996) se dlouholetou praxí přesvědčil o tom, že masáží chodidla je možné ovlivnit nejen fyzické zdraví, ale také naše životní vzorce. Lze také rozpoznat náš otcovský princip (mužský, symbolizující např. náš vztah k autoritám) a mateřský (ženský, přijímající) aspekt a pracovat s nimi.

Metamorfóza pracuje s podobnými principy jako kraniosakrální dynamika. Respektuje vrozenou inteligenci a schopnost organismu nalézat přirozenou rovnováhu. Po ošetření se člověk obvykle cítí jako miminko.


Ošetření trvá 60 minut

Cena: 660 Kč

Pro komplexní účinek doporučuji sérii 8 -10 ošetření, cena od 560 Kč/ setkání

Místo:
Praha, Dobřichovice u Prahy, Mladá Boleslav či podle dohody

Pro více informací mě prosím kontaktujte

Iveta Kučerová

zenske@centrum.cz

603 152 194

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
Kurzy
Transparentní účet

Transparentní účet pro Živou radost: 661888/5500

Sledujte nás
Facebook